A felolvasó

The Reader

2018.03.03 kevelin

Tényleg zseniális. a két színész nagyon jól játszik ( a könyv mely alapján készült valóban visszaköszön a filmben is) egy kevés lassú unalmas rész volt benne de nem vitte el a filmet hálistennek. A szex jelenetek szerintem nem adtak hozzá semmit, sokkal inkább érdemesebb lett volna a lelki részt erősíteni.

2016.02.28 H.a.n.n.a

Nagyon különleges és szép film, ajánlom mindenkinek. A srácot megformáló David Krossnak nem lehetett könnyű a feladata Kate Winslet mellett eljátszani a karaktert.

2015.10.06 AE1205SB

Egy csodálatos könyvből egy remek film készült, szerintem nagyon jól sikerül adoptáció. A történet megható, remek mondanivalója van. A szereplők alakítása hagy maga után kivetni valót, de én még így is ötöst adok! Remek film!

2015.08.12 Rikudou6

Nekem nagyon tetszett ez a rész is pont annyit kapunk amennyit kaphatunk egy ilyen filmtől és ez tökéletesen elég arra, hogy jól szórakozzak. Nem akart több lenni, mint ami valójában.

2015.05.20 a.edit63

Érdekes, én abszolút pörgősnek éreztem a film tempóját! Olyan könnyűszerrel telt el az a két óra, hogy alig lélegeztem fel, már vége lett, és azt kívántam, bár folytatódna tovább a történet! Gyönyörű film!

2015.06.30 Prücsök

Nekem nagyon tetszett ez a film, olvastam a könyvet is, bár az természetesen jobb, de szerintem a film is magával ragadó és megindító. Kate Winslet alakítása pedig nem volt rossz!

2017.01.20 Katkatt

érdekes film, bár szerintem a fiatalabb fiú, idősebb nő kapcsolata és szexjelenetei nélkül nagyon üres lenne és Kate Winslet se kapott volna érte Oscart.

2016.05.08 anita9215

Érzelmes és rendkívül szép film. Igazán fantasztikus film lett, némely ponton gyengébb pillanatokkal, de nekem ezek is pozitív hatást keltettek, mert szinte hiányoztak volna belőle. Szerintem több ilyen is elférne a palettán. Ralph Fiennes itt is csodásat alakít.

2015.06.16 AESB

Olvastam a könyvet, ami nagyon tetszett és ezért néztem meg a filmet és szerencsére nem kellett csalódnom, elég jól hozza a könyv történéseit. Nagyon magával ragadó, megindító történet, tanulságos. A színészek se rosszak szerintem!

2015.01.27 sullerb1022

Egy óriási mondanivalóval és remek kidolgozással megáldott mű.

2015.03.29 Sniper

Hát nem hiszem, hogy ez lenne akár Kate Winslet vagy akár Ralph Fiennes élete szerepe, mert egy kissé középszerű alkotást sikerült összehozniuk egy explicitnek gondolt, de inkább béna szerelmi történetből. Nem igazán tudtam eldönteni, hogy miről szer... Több

2015.07.16 Jeve

Borzasztóan nagy csalódás volt az egész film, mert ilyen színészektől egy cseppet többet vártam volna, mind alakításban, mind a karakterek életre keltésében. Szerintem ebben a filmben senki sem tudta, hogy pontosan mit is kéne csinálnia, és simán ben... Több

2017.07.30 jojojo3

Ismét a második világháború, ismét Ralph Fiennes, és ismét a kérdés, hogy ki a bűnös és ki nem. A felolvasó egyébként szerencsére egy kicsit máshogy fogja meg a kérdést, és nem a lerágott csontot dobja oda a nézőknek, hanem próbál egy kicsit más aspe... Több

2021.08.21 123

Minden percét imádtam...