The Signal

The Signal

2024.02.18 neki

Kicsit vártam, hogy elmagyarázzák, mivel olyan semmilyen volt az egész történetvezetés.

2015.10.10 hsanya182

Aki szereti a scifiket és szeretne egy rejtélyes sci-fi filmet az estéhez bátran nézze meg, elég jól van adagolva a feszültség. Van egy kicsit "Dark City" hangulatú beütése és a végére egy kis döbbenet, nem minden az, aminek látszik. Szépek a tájak és a képvilág, jó minőségbe érdemes látni, minőségi elvont film! :)

2023.11.12 puszpang

Mestermű

Nem egy szokványos „road movie”. Remekül összerakott, különleges hangulatú alkotás. Másodszor néztem meg. Azaz újra ráleltem. Egyre jobban és jobban tetszik. A képek, a látvány, a hangok nagyon egyben vannak. Nem amatőrök hozták össze, az tuti. Mindenesetre itt tökéletes elegyét vesszük észre a rendkívüli sztorifeldolgozásnak és a tehetséges gárdának (filmesek, színészek). Ez egy jó sci-fi.

2015.04.25 titra

Ez a film miről szól? Ufók, gépek, mátrix??? És mindezeket leszámítva: kómában fekvő lányt ágyastól húzva tolókocsival menekülős? És a vége, ne is beszéljünk a végéről... Én nem mondanám senkinek, hogy nézze meg, de ha valaki látta és tetszett neki, az magyarázza meg miért.