mamiéstöti2   2018. 12. 03.

Robin Williams komolyabbik oldalát mutatja meg ebben a filmben. Egyedi a története a maga idejében úttörőnek számít.

HercegPeter   2016. 12. 04.

Egy kedves és megható film arról, hogy lehet érzelmek nélkül élni, de nem érdemes. Erre még a robotok is rájönnek. Az utolsó jelenet a legmeghatóbb és teljessé teszi a történetet. Itt elsősorban a történet viszi a filmet, de ez nem von le semmit a színészek munkájából.

kevelin   2017. 10. 21.

NAgyon tetszett. Megható film arról hogy mennyire fontosak az érzelmek és hogy érzéketlenül lehet de nem érdemes élni.

penzesisti   2017. 08. 23.

Nagyon érdekes és figyelmet lekötő fantasy-dráma, klassz jelenetekkel. Néha kissé futurisztikus és elvont, de pont ettől lett a film annyira kiemelkedő.

Hedy0809   2017. 03. 09.

Ez egy igazán kedves film barátságról, szerelemről,hűségről. Megható,érzelmes,szem nem marad szárazon. :)

87,4 millió dollárt hozott a film, még a gyártási költsége sem térült meg.

(LionelMessi10 )

100 millió dollár volt a film költségvetése.

(LionelMessi10 )

A robotok három törvényét Isaac Asimov alkotta meg, több művében is előkerülnek ezek a törvények.

(ps )