Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Vélemények: A kétszáz éves ember (1999)

Sabnock Sanatory   2020. 03. 22.

Nagyon jó film,hiszen minden értékes emberi tulajdonságot felsorakoztat.Robin Williamsra szinte ráöntötték ezt a szerepet.A szív szava dönt mindíg,itt is bebizonyosodik!

mamiéstöti2   2018. 12. 03.

Robin Williams komolyabbik oldalát mutatja meg ebben a filmben. Egyedi a története a maga idejében úttörőnek számít.

HercegPeter   2016. 12. 04.

Egy kedves és megható film arról, hogy lehet érzelmek nélkül élni, de nem érdemes. Erre még a robotok is rájönnek. Az utolsó jelenet a legmeghatóbb és teljessé teszi a történetet. Itt elsősorban a történet viszi a filmet, de ez nem von le semmit a színészek munkájából.

kevelin   2017. 10. 21.

NAgyon tetszett. Megható film arról hogy mennyire fontosak az érzelmek és hogy érzéketlenül lehet de nem érdemes élni.

mimi   2015. 04. 22.

Szívbemarkoló és gyönyörű Andrew és a film világa, amely telis-tele van naivitással, illetve a világra történő olyan rácsodálkozással, amelyet csakis az életük elején lévő gyermekeknél láthatunk. No meg ott van a szerelem is, amely bármire képes öszt... több»

penzesisti   2017. 08. 23.

Nagyon érdekes és figyelmet lekötő fantasy-dráma, klassz jelenetekkel. Néha kissé futurisztikus és elvont, de pont ettől lett a film annyira kiemelkedő.

Hedy0809   2017. 03. 09.

Ez egy igazán kedves film barátságról, szerelemről,hűségről. Megható,érzelmes,szem nem marad szárazon. :)

Kyuuseishu   2020. 01. 14.

Pár évente úrjranézem ezt a klasszikust, és minden alkalommal egyre többet ad. Tökéletes kombinációja a romantikus filmeknek, a drámának és a tudományos fantasztikumnak. Zseniális alakítások és hatalmas életigazságok egy szívmelengető történetbe csom... több»

pottyospanna   2015. 03. 16.

Szép romantikus film. Elrugaszkodik a valóságtól, akár egy mese. Magával ragadó kis történet az emberré válásról. Szerintem nagyon kellemes hangulata van, abszolút kikapcsolódást jelent.

Dotty90   2015. 01. 29.

Egyszerű családi film Robin Williams nagyszerű játékával.

dosty   2016. 02. 08.

Ez egy egyszerűen nemes film, a történet nincs túlbonyolítva, nagy akciókra sem kell számítanunk, sőt a néhány jelenet, mint ahogy a film vége is, megjósolható. Még is azt kapja az ember, amire vágyik. Andrew karaktere beteljesedik Robin Williams ját... több»

feri1   2016. 02. 06.

Ez egy ártatlan, megindító, kedves film. Én ugyan nem olvastam Isaac Asimov könyvét, de a film nagyon tetszett. Amikor először láttam a filmet nem vártam tőle túl sokat. Azt hittem, hogy egy egyszerű komédia lesz Robin Williams-szel, de végül sokkal többet kaptam. Aki még nem látta ezt a filmet, mindenképpen pótolja be.