Szerelmünk napjai (2018)

Time Freak

freeman   2020. 02. 04.

Király film

indingo   2019. 06. 11.

Vonatott volt a története. A két fiatal nagyon nem illett össze nekem, Asa túl gyerek. A szinkronhangokat se találták el. Az ötlet se az igazi. Zseni a gyerek, de azért az egész kapcsolata egy nagy hazugságon alapszik és nem őszinte a barátnőjével.

ArpiHajdu és Réci   2019. 03. 03.

Drámai szálak mindenütt

Biztos mindenki ábrándozott már azon (kortól és nemtől függetlenül), hogy élete nagy szerelme véget ért, s ott állunk egyedül a csalódottságunkkal és az összetört szívünkkel, s hogy bárcsak visszarepülhetnénk arra a pont(ok)ra, amely(ek) a szakításho... teljes kritika»

Szilonka   2019. 08. 06.

Meddig vagy hajlandó elmenni a szerelmedért? Ami nem megy azt is erőltetni kell? Erről mindenkinek más a véleménye, nekem tetszett a koncepció.

Ms. Akárki   2019. 09. 25.

Nagyon jó az időutazós alapkoncepció, ahogy próbálja megtartani a szerelmét. De egyben szomorú is, legalábbis számomra. Sophia Turner itt nagyon jól alakította a karakterét, pedig sokszor nem szokott tetszeni a játéka. Ügyes és csavaros időutazás humorral fűszerezve.

TomÁcs   2019. 09. 24.

Nem egy szokványos tinifilm a szerelemről, kapcsolatokról, barátságról. A főszereplő kapálózása tetszett, helyes volt.

VvV   2019. 12. 10.

Annyiszor láttunk már hasonlót. Azokhoz képest semmi újat nem adott, sőt ez még száraz is volt. Vártam volna valami odacsapást katarzist a végére.

A film összbevétele 285 416 dollár volt (imdb.com).

A Szerelmünk napjai november 9-én debütált a mozikban a tengerentúlon, de ugyanazen a napon a streaming szolgáltatók kínálatába is bekerült.

A film alapjául szolgáló 2011-es rövidfilmet teljes egészében Andrew Bowler és felesége, Gigi Causey finanszírozták (a költségek 25 ezer dollárra rúgtak). Az alkotást 2012-ben jelölték a Legjobb rövidfilm Oscar-díjára, ennek ellenére a Sundance, a Telluride és a Tribeca Filmfesztivál visszautasította a film bemutatását.

Andrew Bowler számára nem idegen a vígjátékok világa. Pályája kezdetén több televíziós műsorhoz is írt skeccseket.

Bár Andrew Bowler hosszú éveket töltött már egy a pályán producerként, a Szerelmünk napjai mégis csak a második egészestés filmje.

A film alapjául az azonos című Oscar-díjra jelölt rövidfilm szolgált.

Andrew Bowler saját, tízperces, Oscar-díjra jelölt rövidfilmjét gondolta újra azok kedvéért (is), akik kedvelik az időutazós filmeket. És nem, nyilván nem azért, hogy aztán a Time Freak ilyen borzasztó magyar címet kapjon. több»