A kilencedik kapu

The Ninth Gate

2023.01.07 Bigjoepapa

A kedvenc filmjeim egyike. Remek hangulata van, aki bírja Roman Polanski stílusát, az kedvelni fogja.

2020.08.18 indingo

Fárasztó volt számomra a film, a közepétől vártam már hogy vége legyen. Johnny Depp amúgy sem a kedvencem.

2018.02.18 Diesel

Már nem egy mai film, de rendkívül izgalmas és szórakoztató végig leköti a nézőt. A misztikus történet kimondottan tetszett. Összességében egy egész jó film!

2018.08.15 Bizsu82

Ez a közel 20 éves film, ma is jó kikapcsolódást adhat. Időtálló, érdekes és mai thrillerekkel vetekedő alakítás. Profin alakít benne Johnny Depp, fekszik neki a karakter.

2017.02.10 Enjoy

Johnny Depp jól alakítja a karaktert. Magával ragadó, érdekes és izgalmas film profi színészi alakítás. Misztikus hangulatú, egyedi atmoszférájú thriller.

2015.06.21 Lord British

Egy korrekt, egyszer nézhető misztikus thriller, de igazából ennyi. Ahhoz, hogy kiemelkedjen a tucatfilmek közül, valami pluszra lett volna szüksége. Johnny Depp alakítása itt sajnos nem kiemelkedő, épp csak korrekt, és számomra a lezárás is összecsapott volt.

2017.08.15 Zsuzsy

Izgalmas, elvont film, nem egy sablonos, mindennapi thriller. Különleges a hangulata és a tötrténete érdekes, fantáziadús. Hitelesen alakít a fiatal színésznő benne.

2016.07.27 Homer

Egyszer nézhető, de többször semmiképpen. Az akciós DVD-k polcán találtam és gondoltam Johnny depp miatt megér egy misét, de tévedtem. Sablonos, unalmas, fölöslegesen véres stílusú film. Nem volt semmi végkifejlete.

2020.06.05 kozse48

Ritka rossz

Végignéztem, hátha. A végtelenségig gyenge szereplők, Depp rutinból, két értelmes film között pénzt keres. A történetszövés gyenge, a vége röhejes.

2016.07.22 K.bogi

Ritka rossz film. Sokszor már a nézhetetlenségig katyvasz az egész. Nem is értem miért van mindenhol olyan magas pontszáma. Egyszer megnézhető a színészek miatt és kicsit az alaptörténet miatt, mert az érdekes, de semmi több. Limonádé film, amit nagyon sajnálok, mert lett volna benne potenciál bőven.

2016.10.24 Manson

Annak ellenére hogy nem egy mai film, ma is megállja a helyét a mai thrillerek között. Izgalmas és érdekes, Johnny Depp illik a karakterbe amit alakít, jól szerepel benne.

2022.02.17 Queen

Akinek még nem jönnek ki a könyökén az agyonjátszott ördögidézős históriák, annak meleg szívvel ajánlom. Továbbá, aki logikát és összefüggéseket nem vár egy filmtől, csak pár megborzongtató jelentet megfűszerezve egy kis misztikummal, na, annak is aj... Több

2016.02.12 Isindar

Régen láttam, talán az első olyan film amit nem értek igazán, valószínűleg újranézem, ha nem lesz jobb ötletem.

2015.03.19 grufa

Misztikus filmből vannak jobbak is, nem azt akarom mondai, hogy ez a film rossz lenne, egyszerűen csak vannak jobbak is. A rendező igyekszik elérni az ördögi hangulatot, jórészt sikerrel is jár, bár a filmzene talán lehetett volna jobb is. A karakter... Több