Orosz István   2017. 07. 23.

Gyermekkoromban nagyon sokat néztem ezt a mesét nagyon aranyos, de csak később jöttem rá, hogy ez a Kincses sziget, modern animációs feldolgozása. :D Örök kedvenc marad.

hackerjulcsi   2018. 03. 30.

Nagyon szuper mesefilm. Egy igazi galaktikus fantáziabomba! Izgalmas, kislányként is nagyon szerettem. Jók benne a betétdalok is és tényleg igazán igényes a kivitelezése.

Norbert93   2018. 12. 03.

Úgy gondolom, hogy méltatlanul mellőzött darabja ez a Disney univerzumának, hiszen egy kiváló sci-fi/steampunk rajzfilmet kaptunk egy klasszikus kalandregény átdolgozása által.

szabomarc   2019. 01. 04.

A kedvenc rajzfilmem volt gyerekkoromban. Mostanában újranéztem, és szerintem még mindig zseniális feldolgozása a kincses szigetnek. Mindenkinek ajánlom!

Pirospingu Nézhetetlen  2016. 05. 02.

Unalmas, nem is egyedi, időpazarlás még az is, ha a dvd-jére is ránéz valaki.

A Disney harmadik Kincses sziget adaptációja.

(magyaristvan )

Az első film amit párhuzamosan adtak hagyományos és IMAX mozikban is.

(magyaristvan )

A hajó neve, "R.L.S. Legacy" utalás a Kincses sziget írójára, Robert Louis Stevenson-ra.