A könyvtolvaj

The Book Thief

2015.03.24 piaf023

Geoffrey Rush-t imádom. Tetszett a film. A vége meglepett, de így volt jó, okosan kitalálták ezt a történetet, azt meg kell hagyni. A fiatal színészek alakításától viszont nem estem hasra.

2015.01.28 laura2694

nagyon tetszett, nagy hatása van. szörnyű látni a háború szörnyűségeit

2019.01.02 MissFortune

Előbb a könyvet olvastam. A film is jól sikerült, hitelesen adja át a II. világháborút.

2015.03.01 orlandooo

Valahogy nem nagyon kötöttek le az ilyen filmek, de ez nagyon jó lekötött, érdekes film, mindenkinek tudom ajánlani.

2015.03.18 Toncsi

A mondanivalója elég közhelyes, és ez a dolog a narrátorral (amit nem fogok elspoilerezni) is kicsit elcsépelt, bár lehet, meghatja azokat, akiknek egy kis giccses művészkedés is elég. Én magam részéről nem hiszem, hogy ez a film több lenne egy újabb "de rossz volt a WWII" tucatdrámánál.

2015.03.26 zotyika33

Nagyon jó kis film.Nem attól jó egy film hogy mennyire pörgős vagy fordulatos. Ez egy egyszerű story, ami lassan folyik, mégis így volt jó.Persze kisebb hibák voltak benne, de nem olyanok amiken nem tudna túllépni közben az ember.

2015.03.09 napraforgó1

A filmnek sok mondani valója van. Nagyon tetszett hogy egy másik szemszögből is bemutatja nekünk a világháborút, nem csak a front vonalról. A kislány egyetlen lehetősége hogy meneküljön a valóság borzalmai elől az a könyvekben rejlik.

2015.02.09 strauboli

Sajnos a könyvet nem olvastam, de bizonyára az is ilyen lebilincselő lehet. Remek alakítások, nagyszerű színészi stáb és megható, hihető történet. Én csak ajánlani tudom!

2015.01.27 Tresor

Nagyon jó!! Könyvet is ki akarom olvasni. Engem nagyon lekötött.

2015.01.26 KG

Kellemes meglepetés, megható háborús dráma.

2015.03.31 edoka

Megható film volt, hűen bemutatja, hogy a háborúban mekkora veszteségek vannak mind a két oldalon egyaránt. Emellett a szereplőgárda is megér egy misét, nagyszerű színészeket válogattak össze, már csak miattuk is megérné!

2015.03.11 zsanett1231

Igazán szép film. Jó volt hogy nem hagyományosan mutatja be a háborút, hanem a hétköznapi emberek szemszögéből. A színészi alakítások is tetszettek.

2015.01.26 devil33333

Személy szerint nagyon tetszett ez a háborús dráma film!! Végre nem valami utánzat

2015.03.05 Hufi

Nagyon tetszett hogy egy másik szemszögből is bemutatja nekünk a világháborút, nem csak a front vonalról. A filmnek sok mondani valója van, és megemlékezik a holokauszt rémségeire. A kislány egyetlen lehetősége hogy meneküljön a valóság borzalmai elől az a könyvekben rejlik.