A könyvtolvaj

The Book Thief

2017.07.18 T.Andras

Csodálatos film, egészen magával ragadott és rabul ejtett. Szinte teljesen megfeledkeztem az engem körülvevő világról, olyannyira magába szippantott a történet. Kiváló.

2015.07.18 rhamus

Nem értem miért van ennyire lehúzva a film mikor igazából semmi baj nem volt vele. Jó színészi gárda és igazán kedvelhető karakterek voltak benne, azon kívül az effektek tökéletesek voltak. Ami nem mellékes, hogy tökéletesen lekötött.

2015.04.22 mimi

Van valami megfoghatatlan varázs ebben a filmben. Azért, mert tökéletesre sikerült a casting? Meglehet, de ennél többről van szó. Mindenki olyan alakítást nyújt A könyvtolvajban, hogy képtelenek vagyunk nem a szívünkbe zárni a színészeket és a karaktereket.

2015.05.16 inemeth

Nagyon tetszett a film, sajátos és van egyfajta varázsa. A cselekmény lassan sodródik, mégsem csap át unalomba. Visszafogottan és sablonmentesen mesél a világról.

2016.08.25 beus1987

Szép film volt, egy kedves történettel. A kislány nagyon jól játszott.

2017.03.01 Zenta

Ez egy elképesztő, fantasztikus film. Legalább egy Oscar-díjat érdemelt volna, ha más nem, akkor John Williams gyönyörű, zsigerekbe hatoló filmzenéje mindenképpen.

2015.06.08 veszi.peter

Nekem nagyon tetszett ez a film, iszonyatosan szép és varázslatos. A kislány alakítása meg egyszerűen elképesztően jó. A film képi világa pedig szintén nagyon szép és jó története van.

2015.07.16 Pillcsi

Elsőre az jutott eszembe,hogy kik ezek a színészek mivel nem egy ismert színészekről van szó,de azért mégis jól játszották a szerepüket.Kicsit olyan varázslatos ez a film,bár nem igazán szeretem a háborús témájú filmeket,de ez mégis tetszett.

2017.01.08 vesztingerkitti

Érdekfeszítő háborús dráma ahol a szálak érdekesen bonyolódnak és sok szálon fut a történet de kellően követhető. Izgalmas cselekmény hiteles karakterekkel. Nagyon meglepő és frappáns a befejezés.

2017.08.28 ocskol

Az utóbbi időben általam látott filmek között egészen biztosan benne van a TOP 10-ben. Nagyon szomorú és megható történet, egy gyönyörű film, csodálatos kameramunkával, fantasztikus színészekkel.

2016.02.09 Galway

Nem sok ilyen feldolgozás van, ami majdnem hogy egyenrangú a könyvvel. Nagyon tetszett, de nem fogott meg érzelmileg. A könyvön hüppögtem. szó szerint. de ez a film nekem nem tudta átadni az a veszteséget amit ez a kislány átélt.

2015.06.16 Melibaba

A tortenet egesz jo volt. De megis hianyzott belole valami ami egy kicsit megnyomja.

2015.04.22 krisztike18

Nem nagyon vagyok oda a háborús témáért, de a trailer alapján kíváncsi lettem a könyveket lopó kislány sztorijára. Kicsit másra számítottam ugyan, de az egyszeri megtekintést megérdemelte a bája miatt.

2015.11.04 Ballerz93

Ha van olyan film, amire azt tudom mondani, hogy nagyon nem tetszett akkor itt van egy. Leginkább a történet volt az, ami nagyon nem tetszett a többi még talán rendben is lett volna ez azonban elrontotta a szórakozásom.