A könyvtolvaj

The Book Thief

2015.02.19 makikaki

tetszetős szereposztás, Geoffrey Rush itt is kitűnően játszik. A katarzis élmény is megvolt a film végén, a tempó is megfelelő, csak ajánlani tudom

2016.07.07 DarkMoss

Tetszett a film, bár a témája komoly volt, mégis sikerült nem emészthetetlenül borongósra megcsinálni, hanem voltak benne szerethető karakterek. A színészi játék nagyon sokat adott hozzá a dologhoz, bár nem ismerem ezeket a színészeket, mindegyik nagyon tetszett, kifejezetten jól játszottak.

2020.11.08 [email protected]

Közepes dráma

Nem lett kedvenc. Nem annyira szeretem az ilyen típusú filmeket. És ez a "pocsadék " duma nagyon béna. Szerettem a filmben, hogy lehetett nevetni rajta egy párszor annak ellenére, hogy nem egy vígjáték. A színészek sem rosszak, de nekem nem nyújtott valami felejthetetlen kikapcsolódást. Szóval nem tudom értékelni olyan sok százalékra. Maximum 69%-ra.

2015.03.07 Peter777

Remek film volt, nekem nagyon tetszett. Kellemes meglepetésként ért a fiatal színész lány alakítása. Nagy karrier előtt áll. Szépen megrendezett film, Geoffrey Rush pedig hozza a kötelezőt.

2017.03.10 mafabfan

Nagyon megható és izgalmas film, bár ettől függetlenül is inkább 1-2x nézősnek mondanám, nem különösen emlékezetes, de mégis érdemes megnézni.

2015.03.11 feri1

Hál' Istennek nem egy sablonos Anna Frank feldolgozás, hanem tényleg igyekszik újszerű szemszögből ránézni az egész háborúra, ami hát mégis csak egy kimeríthetetlen téma az alkotók számára. Szerintem kiváló háborús dráma, érdemes megnézni.