A majmok bolygója: Lázadás

Rise of the Planet of the Apes

2019.01.06 szabomarc

Tetszik ahova tart a történet, szerintem az első rész mondjuk jobb volt, mint ez, de ez is abszolút élvezhető, jó, izgalmas, akciódús. Mindenkinek ajánlom.

2018.07.17 czerik

Jó film, bár szívesebben láttam volna az első résznek egy folytatást, minthogy inkább Rebootolták. De talán jobb volt így.

2016.09.30 hell.l

Jó feldolgozás lett. Jó kis előzményfilm. Nagyon jól bemutatja az előkészületeit annak az időnek, amikor majd majmok uralják a bolygót. Cézárt nagyon jól életre keltették.

2017.08.01 czigler.nora

Nagy elvárásokkal ültem le megnézni ezt a filmet. Jobb mint a második része szerintem, de valahogy mégsem tetszett igazán. A sztori se, a kivitelezés se.

2015.11.21 irongozu

Nekem tetszett és a feleségemnek is, aki egyébként utálja a majmokat.

2015.07.26 szd91

A régi Majmok bolygójára számítottam. ehhez képest nem más bolygó, nem ember testű majom fejű beszélő emberek. Tudományos alap, nagyon izgalmas, látványos film. Köze nincs az eredetihez,d e talán éppen ettől jó, hogy nem is akar hasonlítani.

2015.07.22 london2012

Szerintem egy nagyon jól megírt forgatókönyvből nagyon jól megrendezett film lett a Majmok bolygója: Lázadás. Izgalma megható tele fordulatokkal. Érdemes megnézni.

2015.04.25 adibandii

Szerintem egy nagyon jó film.Örülök,hogy végre a majmokrol is készült egy ujjabb film,mert a régiekért nem voltam tulságosan oda.De ez kitett magáért.Érdekes,izgalmas és figyelemfelkeltő volt.Nekem tetszett.

2016.05.21 Gecko

Hihetetlen de szerintem jobbra sikeredett mint a majmok bolygója kiinduló része. Talán a jobb animáció miatt, talán a sztori naprakészre helyezése, mindenesetre nagyon szuper és mindenkinek kötelező legalább egyszer megnézni!

2015.10.03 tamas84

A majmok bolygója: Forradalom félelmetesen jó mozi, pont olyan, amilyennek egy szórakoztató blockbusternek lennie kell, és intelligenciájával messze lekörözi a szokványos hollywoodi szuperprodukciókat. Andy Serkins pedig már sokadszorra a tanúbizonyságot zsenialitásáról.

2019.01.18 tooker

Nekem az eredeti a Majmok bolygója esetében is jobban tetszett. Persze tény, hogy nagyon látványos képi hatások vannak benne és a zene, a történet is nagyot üt.

2016.09.05 Nnoorraa

Valahogy nekem nem annyira jött be a film. A színészek profik, de mégis az egész rendezés, a történet nem annyira egyedülálló mint amire számítottam. Kicsit csalódás volt.

2016.07.22 Igob1

Nagyon jóra sikerült. Méltó folytatás én azt mondom. Izgalmas volt látni ahogy az évek múltával és az újabbnál újabb folytatásokkal együtt az animáció, a technika és az élet felfogása változása is élesen megjelenik a kamerák tükrében. Tökéletes hétvégi kikapcsolódás.

2016.11.22 csocsicsoda

Az újfajta filmek közül ő tetszett a legjobban. A történetében volt valami újdonság, a többi kicsit lerágott csont.