A majmok bolygója: Lázadás

Rise of the Planet of the Apes

2015.06.01 *tünde

Ennél a filmnél is igaz, hogy az első rész a legjobb. Teljesen lekötött. Nagyon jól meg van csinálva.

2016.07.27 Karolyka

Nagyon jól megoldották ezt a filmet. nagyon izgalmas lett a folytatás is. A rendező nagyon tudta hogy mit akar az biztos. Az animáció persze sokszor még eléggé röhejesnek mondható, de kell valamit hagyni az emberek fantáziájára is. Mindenképpen egyszer érdemes meglesni.

2015.04.21 dóri

A film története egyszerű, logikus, de nem unalmas. Az ember könnyen ki tudja következtetni, hogy mi fog törénni és még így is, fantasztikus. Minden perce leköt.

2015.05.28 *bella

Teljesen lekötött. Nagyon jól meg van csinálva. Izgalmas. Szerintem ez a része, jobb mint a következő.

2016.04.23 KrisztiEsLaci

Ez az a kapocs, amire szükség volt, hogy a Majmok bolygója bizarr, idétlen világa kicsit közelebb kerüljön a nézőhöz! Nem beszélhetünk színészi alakításokról, ám az, ahogy a film a lelki, értelmi fejlődést bemutatja, nagyon tetszetősre sikeredett! Nem tipikus - kezdetek film.

2015.01.28 laura2694

abszolút lekötött, kicsit félelmetes is volt. A sztori egyszerű, de jól meg van csinálva, ajánlom

2016.07.07 online91

Nagyon tetszett, teljesen megfelelt az elvárásaimnak, nagyszerűen áthelyezte a sztorit a mi időnkbe, mégis hű maradt az eredeti verzióhoz. James Franco nagyszerű munkát végzett Caesar emberi vonásaiban.

2015.03.14 dzsolt7

Az eredeti verzióért sosem voltam oda, ez a film viszont eléggé tetszett. Egészen okosan és logikusan mutatja be a majmok okosodásának folyamatát, Caeser karaktere jól ki lett dolgozva, és ez nagyon fontos, hiszen ez a történet főleg rá épül.

2015.03.25 timeamarton93

A CGI bámulatos a legszebb amit valaha láttam, a majmok gyönyörűen kidolgozottak, és a film is egész jó lett.

2015.03.19 pottyospanna

A régi Majmok bolygóját nem szerettem, de nem is emlékszem rá. Ha megnézném, lehet tetszene. Ez a rész viszont nagyon bejött, mind a történet, mind a látvány részletei, és Caesar karaktere. Engem kirázott a hideg, mikor először megszólalt.

2015.03.31 dedina

Elsőnek kicsit tartottam tőle, mert az eredeti film nagyon nem tetszett, de ennek semmi köze ahhoz. Nagyon jól megcsinálták, nem látszanak benne a számítógépes elemek sem, szépen fel van építve a történet ami végig leköti az embert.

2015.02.25 *zsanka

Teljesen lekötött. Nem bonyolult történet, de nagyon jól meg van csinálva. Izgalmas. Remek film, remek színészekkel. Szerintem ez a része, jobb mint a következő.

2015.03.02 balogh.petr

Azt a filmet csak ajánlani tudom mindenkinek. Olyan jól lettek megcsinálva a majmok és azok érzelmei, hogy jobbak az eredeti szereplőknél. Elképesztő, hol tart a mai technológia, de ettől eltekintve is egy nagyon erős film.

2015.03.22 Bence04

Nekem a klasszikus széria jobban tetszett,annak ellenére,hogy az eredetiben ez a rész volt a leggyengébb.Valahogy sokkal hatásosabb volt az eredeti, emellett elég sok a hiba az új verzióban.Egy estét megért azért.