Tűzhányó

Tűzhányó

Volcano

Los Angeles belvárosában kitör egy vulkán, és egy városi tisztviselő és egy szeizmológus megpróbálja megállítani az elkerülhetetlen áradását a városon keresztül.

(nagymarti82)

Rendező: Mick Jackson
Forgatókönyvíró: Jerome Armstrong, Billy Ray
Premier (HU): 1998.01.08. | Disney+ (2022.06.14.)

2023.04.03 Gamehun638

Mozgalmas, valamennyire látványos is. A zenei témától mindig futkos a hideg a hátamon. Fordulatos. Persze itt is megmenekül a világ, hála a főhősnek. És szerintem Tommy Lee Jones beleillik ebbe a mindenes karakterbe.

2015.05.14 ZeroHero

Tulajdonképpen nem volt egy rossz film. Lehetett volna jobb is, de így is nézhető. Nagyon logikátlan sem volt, sőt, viszonylag elképzelhető helyzetek sorjáztak egymás után. A helyszín is jól volt megválasztva. A látványra sem lehet panasz, és végre n... Több

2019.03.28 harnas1207

Nekem ez volt a katasztrófafilmek ősatyja. Gyerekként nagyon hiteles és látványos volt a film, teli izgalmakkal. Egyébként maga a film felnőtt fejjel sem mondható gagyinak, sokkal jobb, mint a mai idióta alkotások.

2018.03.02 Gyalog őrmester

Izgalmas, látványos és akciódús film ez. Nagyon tetszett, az egyik kedvenc katasztfórfafilmek. Csak ajánlani tudom.

A hamut újságpapírból készítették. Szerző: rbernadett

A főszerepet eredetileg Ed Harrisnek és Bill Pullmannek ajánlották.Szerző: rbernadett

Gillian Anderson számításba jött Amy Barnes szerepére. Szerző: rbernadett

A film egyik jeleneteben egy elfektetett busszal állítják meg a lávafolyamot. Csakhogy az alumínium olvadáspontja 658 C, a láva pedig több ezer fokos.Szerző: ZeroHero