N/A

EPIZÓDINFÓ

Premier: 2011.08.01.

2024.04.05 Yosihiro

A menyasszony

Hurrá, ismét egy remek rész, és talán nem is a misztikumot tudom kiemelni ebből a részből, hanem a humort. Ott kezdődik az egész, hogy megjelenik Pete volt felesége. Na ezzel új helyzet áll elő, és Myka nagyon kíváncsi vagy féltékeny, ki tudja, de egy biztos, kérdőre fogja Pete-et. A szerencse úgy hozza, hogy egy ereklye kapcsán Amanda magával visz egy pici méhet, ami megszúrja, és ezáltal akihez hozzáér, az ő kívánságát és védelmezését teszi előtérbe. Pete és Myka még épp időben érkeznek, de ők is felfigyelnek a násznép különös viselkedésére. Végül minden megoldódik, egy kis akciót is belecsempészve, ami nagyon jót tett ennek a résznek. A másik vonalon Claudia és Steve egy lehetetlen küldetésre vállalkoznak, de leleményességük nem ismer határokat, és végül sikerrel járnak. Myka pedig egyre közelebb kerül Pete szívéhez. Míg Claudia Steve volt életébe láthat bele. Ezt a rész is négy csillaggal kell értékelnem, mert szórakoztató azon kívül, hogy érdekes is. Csak ajánlani tudom. Üdv: Yosi

Az esküvői kastély helyszíne a torontói Casa Loma volt. Ez a helyszín megegyezik az előző epizódban látott walesi kastéllyal.Szerző: Yosihiro