A nagy balhé

The Sting

2023.08.27 Ergit

Alapmű! Nézni kell és kész!!! A film mindent megmutat, mindent elmond!

2017.08.30 Deku

Szerencsém volt megtekinteni ezt a filmet és ezt azért mondom így mert totál rendben volt. Fantasztikus módon teremtett varázsos hangulatot. Nagyon ajánlom mindenki figyelmébe.

Tökéletes színészek, persze zseniális szinkron hanggal, tökéletes történet, és így ez egy remek film. Kikapcsolódás felsőfokon, mindenkinek ajánlott film, ahol még a színészi játék a fő.

2017.07.11 Berto49

A hét(!) Oscar-díjjal rendelkező klasszikus mozi etalonja az úgynevezett „átverős” filmeknek. Nincs semmi flashback, semmi CGI, nincs 100 lövés/sec, egyetlen autót sem roncsoltak össze, és mégis 44 évvel a leforgatása után a legélvezhetőbb filmek köz... Több

2017.06.05 sptt

Végig kellemes hangulatú akció-vígjáték, nekem a "Harlemi éjszakák" című Eddie Murphy-Richard Pryor film jutott eszembe, persze ha van is utánérzés, akkor is a Nagy balhé az eredeti. Mindenesetre abszolút érdemes megnézni, még ha a top 100 IMDB helyezést túlzásnak is érzem.

2019.04.21 MidoD7

Kivételesen jól elkapták a film stílusának érzését. Ez a film fantasztikus módon mutat be egy olyan világot, amit a készítők elképzeltek. Nem hiszem, hogy jobban meglehetett volna csinálni, mint ahogy itt tették.

2017.10.14 kevelin

Imádom. Az egyetlen 90 előtti film amit valaha láttam, és imádom.

2018.07.09 bbozsi

A régi nagyok Ocean's filmje. Kikezdhetetlen alkotás, a kor legnagyobb sztárjai kacsintanak egymásra egy jó tervvel a zsebükben, csak imádni lehet az ilyet.

2015.10.16 Blindspot

A filmnek igazán mély üzenete van. Véleményem szerint hasonló témában nincs nála jobb. Mindenkinek ajánlom. Elgondolkodtató. Többször nézhető film! Izgalmas, nagyszerű színészi alakítás.

2015.02.18 Norcsi59

Ennek a filmnek van egy stílusa. Ami talán kicsit furcsa, hogy a mostani filmekhez képest nem olyan pörgős, de maga a sztori és a színészek jók. időtálló film.

2015.03.11 july

Igazi klasszikus, hibátlan karakterekkel. A sztori nincs túlbonyolítva, mégsincs hiányérzete az nézőnek, kerek történet, csattanóval és sok humorral.

2015.01.27 marica

Nagyszerű, szórakoztató film, élvezetes humorral, parádés szereposztással. Newman és Redford lubickol a szerepében, már csak miattuk is érdemes megnézni a filmet.

2015.02.22 Tüneményes

Napjainkban trendi lett átverős témájú filmeket csinálni, de A nagy balhé mindnek az előfutára. Ennek a témának egy olyan klasszikusa amit már a két színész óriás miatt is meg kell nézni. A két utcai pitiáner csaló előkészít egy igazi nagy dobást, am... Több

2016.10.09 Wild-W

A nagy balhé egy igazi, hamisítatlan kalandfilm, amely jutalomjáték lehetett mindegyik szereplőnek is, mert a történet izgalmas, pimasz és trükkös - amilyennek egy jó csalónak lennie kell. A jó negyven éves filmen természetesen érződik a kora, és hog... Több