Csúnya, gonosz bácsik (2013)

Big Bad Wolves

uniterra   2020. 09. 24.

Sosem fogom megerteni Aharon Keshales, Navot Papushado es hasonlo emberek lelkivilagat. Az irok maguk sem lehetnek teljesen normalis emberek.Szerintem Tarantino sem az, hisz ajanlotta. Na persze, akinek izraeli neje van mi mast is mondana.

Sabnock Sanatory   2020. 09. 01.

Na aztán a Moszad tudja mi a kínzás,gondolom az ihletet onnan vették az izraeliek.Maga a film semmi újat nem mutat,sőt ezerszer ismételt séma,kissé más köntösbe bújtatva.Ez a mozi sem lesz nagy kedvenc,mert bár nézhető,igaz szigorúan egyszer,de a humor is nagyon gyatra benne.

Berto49   2017. 12. 06.

Nem sok izraeli filmet láttam eddig, de ezt megérte megnézni! Nem is azért tetszett, mert Tarantino szerint 2013 legjobb filmje, T. véleményére keveset adok, hanem a morbid, perverz témája ellenére igen nagy poénok vannak benne, hozzászámítva a befe... több»

Zsceeeka   2015. 09. 24.

Huh, ez kemény film, végig fenntartja a néző figyelmét, nagyon feszített hangulatú és a végére is tratogat meglepetést. nagyon jól eltalált thriller, csak ajánlani tudom, bár felkavaró.

Loborg   2015. 09. 24.

Nem egy könnyen emészthető darab ez, volt egy jelenet (szándékosan nem mondok többet ), ami egy kissé kiverte a biztosítékot a vége felé, tehát nem unatkozunk a film végén sem. :D

Filmzabáló   2015. 08. 19.

A Csúnya, gonosz bácsik egy kiszámíthatatlan film, ami ugyan tartogat pár meglepetést és csavart számunkra, viszont korántsem olyan tökéletes, mint azt Tarantino bácsi mondta. Nem foglakoztak eleget a részletekkel és az összefüggésekkel, így nem lett kerek a sztori.

Imádom Nagy Antalt   2015. 08. 19.

Quentin Tarantino hívta fel a figyelmemet erre a filmre, mert a tavaly októberi 2013-as toplistáján az év legjobb filmjének kiáltotta ki. Gondoltam, ha a „Mester” szerint ennyire jó, akkor nekem is látnom kell. Egyébként nem biztos, hogy rátaláltam v... több»

A film összbevétele 291 239 dollár volt (imdb.com).

A Csúnya, gonosz bácsikat Quentin Tarantino 2013 legjobb filmjének nevezte.

(ps)

A film elnyerte a legjobb nemzetközi filmért járó Saturn-díjat.

(ps)

A film zenéjét Haim Frank Ilfman szerezte. A zeneszerző már korábban is dolgozott együtt a rendezőpárossal (Veszettség, 2010).