Csúnya, gonosz bácsik

Csúnya, gonosz bácsik

Big Bad Wolves
Stiff

Egy kegyetlen gyilkosságsorozat az őrület határára kerget három férfit: az utolsó áldozat vérre szomjazó édesapját, egy rendőrt, aki nem sokat törődik az igazságszolgáltatás korlátozó törvényekkel, és egy vallástudóst, akit különféle bűntényekkel vádoltak, letartóztattak, majd… Több

2023.05.20 Török389133

Az értékelések alapján azt hittem jó lesz, de nem. Alig történik benne valami, nagyon unalmas, és poén is csak elvétve van benne egy-kettő.

Na aztán a Moszad tudja mi a kínzás,gondolom az ihletet onnan vették az izraeliek.Maga a film semmi újat nem mutat,sőt ezerszer ismételt séma,kissé más köntösbe bújtatva.Ez a mozi sem lesz nagy kedvenc,mert bár nézhető,igaz szigorúan egyszer,de a humor is nagyon gyatra benne.

2017.12.06 Berto49

Nem sok izraeli filmet láttam eddig, de ezt megérte megnézni! Nem is azért tetszett, mert Tarantino szerint 2013 legjobb filmje, T. véleményére keveset adok, hanem a morbid, perverz témája ellenére igen nagy poénok vannak benne, hozzászámítva a befe... Több

2020.09.24 uniterra

Sosem fogom megerteni Aharon Keshales, Navot Papushado es hasonlo emberek lelkivilagat. Az irok maguk sem lehetnek teljesen normalis emberek.Szerintem Tarantino sem az, hisz ajanlotta. Na persze, akinek izraeli neje van mi mast is mondana.

2015.09.24 Zsceeeka

Huh, ez kemény film, végig fenntartja a néző figyelmét, nagyon feszített hangulatú és a végére is tratogat meglepetést. nagyon jól eltalált thriller, csak ajánlani tudom, bár felkavaró.

A film összbevétele 291 239 dollár volt (imdb.com).

A Csúnya, gonosz bácsikat Quentin Tarantino 2013 legjobb filmjének nevezte.Szerző: ps

A film elnyerte a legjobb nemzetközi filmért járó Saturn-díjat.Szerző: ps

A film zenéjét Haim Frank Ilfman szerezte. A zeneszerző már korábban is dolgozott együtt a rendezőpárossal (Veszettség, 2010).Szerző: ps

(2020. 05. 29.)
Megtekintés: Nekiugrottam, ha már állítólag Tarantino is dicsérte. Nem feltétlenül bántam meg, hiszen ki bírt hozni a sodromból. Szóval volt rám hatása. Több