Csúnya, gonosz bácsik

Big Bad Wolves

2023.05.20 Török389133

Az értékelések alapján azt hittem jó lesz, de nem. Alig történik benne valami, nagyon unalmas, és poén is csak elvétve van benne egy-kettő.

Na aztán a Moszad tudja mi a kínzás,gondolom az ihletet onnan vették az izraeliek.Maga a film semmi újat nem mutat,sőt ezerszer ismételt séma,kissé más köntösbe bújtatva.Ez a mozi sem lesz nagy kedvenc,mert bár nézhető,igaz szigorúan egyszer,de a humor is nagyon gyatra benne.

2017.12.06 Berto49

Nem sok izraeli filmet láttam eddig, de ezt megérte megnézni! Nem is azért tetszett, mert Tarantino szerint 2013 legjobb filmje, T. véleményére keveset adok, hanem a morbid, perverz témája ellenére igen nagy poénok vannak benne, hozzászámítva a befe... Több

2020.09.24 uniterra

Sosem fogom megerteni Aharon Keshales, Navot Papushado es hasonlo emberek lelkivilagat. Az irok maguk sem lehetnek teljesen normalis emberek.Szerintem Tarantino sem az, hisz ajanlotta. Na persze, akinek izraeli neje van mi mast is mondana.

2015.09.24 Zsceeeka

Huh, ez kemény film, végig fenntartja a néző figyelmét, nagyon feszített hangulatú és a végére is tratogat meglepetést. nagyon jól eltalált thriller, csak ajánlani tudom, bár felkavaró.

2015.09.24 Loborg

Nem egy könnyen emészthető darab ez, volt egy jelenet (szándékosan nem mondok többet ), ami egy kissé kiverte a biztosítékot a vége felé, tehát nem unatkozunk a film végén sem. :D

2015.08.19 Filmzabáló

A Csúnya, gonosz bácsik egy kiszámíthatatlan film, ami ugyan tartogat pár meglepetést és csavart számunkra, viszont korántsem olyan tökéletes, mint azt Tarantino bácsi mondta. Nem foglakoztak eleget a részletekkel és az összefüggésekkel, így nem lett kerek a sztori.

2015.08.19 Imádom Nagy Antalt

Quentin Tarantino hívta fel a figyelmemet erre a filmre, mert a tavaly októberi 2013-as toplistáján az év legjobb filmjének kiáltotta ki. Gondoltam, ha a „Mester” szerint ennyire jó, akkor nekem is látnom kell. Egyébként nem biztos, hogy rátaláltam v... Több

2016.04.28 Hektor6

Nagyon naturalista és durva film. Azt mutatja be a film, hogy mire képes egy apa azért, hogy megtalálja a lényét. Durva dolgokat csinál, nehéz megérteni, de mégiscsak be lehet látni, hogy ha nincs más választás, és szorult helyzetben van az ember, akkor kénytelen olyan dolgokat megtenni, amiket alapvetően elítélne.

2020.08.11 Ed

Ez borzalmas, csapnivaló baromság, nem tudom egyesek miért vannak oda érte. Szinte semmi bevezető nem volt, semmi előzmény nem történt. Kiderül, hogy valaki gyerekeket rabolt el, aztán a rendőrök elvisznek egy embert agyonverni, akiről a világon s... Több

2015.05.10 jazzy

A bravúros rendezőpáros most megmutatta, hogy mire képes. Páratlan érzékkel rendezték meg a Csúnya, gonosz bácsik című filmet. A történet nagyon eredeti, a karakterek pedig vászonra valóak. Éppen ez miatt lesz a film ütős, nincs benne semmi sablonos. A filmzene külön említésre méltó.

2015.01.22 Dorika94

Ez elég durva lett - nem csoda, hogy Tarantinonak tetszett! :D mindenképp meg kell nézni, de nem ájultam el tőle, mint sokan... Lehet, tényleg én is el tudtam volna viselni benne néhány ismert arcot, talán emelte volna a fényét. A poénok jók, de az alakítások bőven közepesek.

2015.03.07 horvi21

Na ez a film egyáltalán nem finomkodja el a mondanivalóját. Kőkeményen odateszi a sztorit, kellően pszichopata karakterekkel és ez így együtt nagyon jól működik. A színészek remekül játszanak, ráadásul Izraeli film, ami még érdekesebbé teszi az egészet.

2018.12.21 kounicakhaha

A film elsősorban vicces, és másodsorban krimi. Aki szereti a komédiákat, az biztosan élvezni fogja, bár azért kell a filmhez gyomor, mert vér és kegyetlenség is van benne, bár ez talán a címből is kitalálható. A rendezés nagyon jó, igényes a képi világ, a szövegkönyv pedig tele van poénokkal.