A pacák

Varga_Júlia   2018. 12. 27.

Fura film fura humorral fura embereknek.

irongozu   2016. 04. 29.

Szerintem ez egy elfeledett ugyan, de nagyon jó kis vígjáték, remek poénokkal. Ami kevésbé tetszik, hogy a főszereplő fogyatékosként van beállítva, mint akit inkább szánni kell, nem pedig nevetni rajta.

Potoczkie   2016. 12. 30.

Steve Martintól rossz filmet még soha nem láttam, minden darab, melyben ő játszik, tetszik nekem. A pacák egy igazán humoros kis történet, melyet bátran ajánlok bárkinek, aki egy könnyed kikapcsolódásra vágyik.

luba323   2016. 06. 04.

Nem is tudom hányadszor látom már ezt a filmet, de mindien alkalommal ugyanolyan jókat tudok nevetni Steve Martin játékán. Hihetetlen figura. Ez is egy abszolút könnyed és korosztálytól függetlenül nézhető filmvígjáték.

Bulki   2015. 03. 15.

Minden, ami Steve Martin, az jöhet. Ez nem tartozik a legjobb vígjátékai közé, de nem is a legrosszabb. Nézhető, élvezhető, vicces.

Steve Martin, Marie szerepét Bernadette Petersnek írta.

Steve Martin első főszerepe.

A 9. legnagyobb bevételt hozó film az USA-ban, 1979-ben.