A pacák

A pacák

The Jerk

Navin R. Johnson az általános emberi normák tükrében nézve nem teljesen normális. Egy szegénységben élő fekete család nevelte fel, de már régen serkent az arcszőrzete, mire tudatosult benne, hogy ő maga viszont egyáltalán nem színes bőrű. Navin-t sokként éri a hír és úgy dönt, elindul világot látni. Miközben első munkahelyén - egy benzinkútnál - élvezi a munka örömét, isteni szikra pattan ki a fejéből: egy találmány, amelynek segítségével könnyebb le- és felvenni a szemüveget. Gondolataiba mélyedve nem is sejti, hogy egy őrült sorozatgyilkos éppen az ő nevénél ütötte fel a telefonkönyvet és most meg akarja ölni! Navin nem sokkal később csatlakozik egy vándorcirkuszhoz, ahol a… Több

Rendező: Carl Reiner
Premier: 1979.12.14.

2018.12.27 Varga_Júlia

Fura film fura humorral fura embereknek.

2016.04.29 irongozu

Szerintem ez egy elfeledett ugyan, de nagyon jó kis vígjáték, remek poénokkal. Ami kevésbé tetszik, hogy a főszereplő fogyatékosként van beállítva, mint akit inkább szánni kell, nem pedig nevetni rajta.

2016.12.30 Potoczkie

Steve Martintól rossz filmet még soha nem láttam, minden darab, melyben ő játszik, tetszik nekem. A pacák egy igazán humoros kis történet, melyet bátran ajánlok bárkinek, aki egy könnyed kikapcsolódásra vágyik.

2015.03.15 Bulki

Minden, ami Steve Martin, az jöhet. Ez nem tartozik a legjobb vígjátékai közé, de nem is a legrosszabb. Nézhető, élvezhető, vicces.

2016.06.04 luba323

Nem is tudom hányadszor látom már ezt a filmet, de mindien alkalommal ugyanolyan jókat tudok nevetni Steve Martin játékán. Hihetetlen figura. Ez is egy abszolút könnyed és korosztálytól függetlenül nézhető filmvígjáték.

Steve Martin, Marie szerepét Bernadette Petersnek írta.Szerző: dulkap

Steve Martin első főszerepe. Szerző: dulkap

A 9. legnagyobb bevételt hozó film az USA-ban, 1979-ben. Szerző: dulkap

Stanley Kubrick saját bevallása szerint, a Pacák az egyik kedvenc filmje.Szerző: ArpiHajdu és Réci