A szajré

The Score

2024.02.24 Schumy1

Szeretem az ilyen típusú filmeket, ez valahogy nem annyira sikerült.

2017.10.25 Deku

Ha kell egy jó fajta kikapcsolódást biztosító film akkor ezt bátran ajánlom bárkinek. Nekem ez a film pörgős, eseménydús és szerethető volt. Szinte berántja a nézőt a film.

2015.05.05 ZeroHero

Nem volt rossz film, de annak idején valahogy mégsem tett rám mély benyomást. Talán részben azért, mert mire ezt a filmet láttam; addigra Nortontól már láttam egy nagyon hasonló alkotást; s kétszer "ugyanaz" már nem volt annyira poén. 10/6-7 körül vacillálok. Jóindulatból legyen 7.

2018.03.26 szaka123

Ahogy akkoriban mondták: a múlt, a jelen és a jövő színészóriása a filmben. Brando és De Niro bizonyított, sajnos Nortonnak nem sikerült akkora karriert még befutnia, mint jósoltak neki. De annyi biztos, hogy ebben a filmben maradandót alkotnak. Nem ... Több

2016.07.12 hejnekem

Nem rossz film, bár eléggé kiszámítható. Sajnos ahhoz hogy igazán jó legyen nem volt elég a színészi felhozatal, hanem több kreativitás, izgalom kellett volna bele. Sajnálom, hogy így sikerült.

2015.05.03 Vitya

Az egyik kedvenc. Elképesztő Edward Nortonnak mennyi arca van. Hitelesen alakítja az elesett, beteg, gyenge képességű fiú karakterét majd átfordul egy egész más egyéniségbe. Az egyik legjobb filmje.

2016.11.23 Manfred

Nagyon jól összerakott, összetett film. Rendkívül izgalmas, szövevényes és csavaros és nagyon profi színészeket sorakoztat fel. Nem csalódtam az alakításukban.

2015.05.05 Henczi

edward norton zseniálisan alakít benne, szuper film .a film végig meglepetéseket tartogat ,egyáltalán nem kiszámítható, tele van fordulattal amitől nagyon izgalmas lesz. az egyik kedvenc nálam.

2016.03.31 Mmaarrttoonn

Az egyik kedvenc filmem kedvenc színészeimmel. Ötletes és fantáziadús a története És egy percig sem unatkoztam rajta. Profi és igényes filmek kedvelőinek ajánlom, Nem fognak csalódni.

2016.02.14 Telezsu

Edwárd norton szereplésével talán az egyik legjobb film nekem nagyon tetszett. Végig izgalmas és fordulatos egyáltalán nem kiszámítható. Profi története és profik a színészek.

2014.11.05 Sonny

Ez a film rendben van úgy, ahogy van. Láthatunk éppen elég akciót, miközben azon izgulunk, hogy mi lesz a következő fordulat a történetben. A rendező következetesen, logikusan építkezik, ez egy ravasz kis film. A mestertolvajos filmeket én egyébként is szeretem, A szajré pedig minden szempontból a műfaj egyik legjobb alkotása.

2016.02.27 Zsombi

Ez egy olyan akciófilm, ahol a színészi játékot az akciójelenetek elé helyezték. Nem mintha ez utóbbiakkal bármi gond lenne. A kitűnő színészi játék mellett a film még izgalmas is, nem megjósolható a történet vége. Frank Oz igazán érti a dolgát, elég... Több

2016.08.01 Hejnekem8

Nem a legjobb film amit láttam, jó színészekkel, de nem túl eredeti történettel. Kicsit vontatott volt, és kiszámítható. Egyszernézős. Kár, mert több kreativitással, feszesebb cseleménnyel ez egy jó kis film lehetett volna.