A szellemlovas: A bosszú ereje

Ghost Rider: Spirit of Vengeance

2019.07.31 Ms. Akárki

Az első rész még egész tűrhető volt, mivel abban volt az eredettörténet is. De ennek a folytatásnak se füle, se farka. Nem ad hozzá semmit a karakteréhez. Látványorgia történet és izgalom nélkül. Ez sajnos kevés.

2018.07.26 Norbert93

Egyik része sem jó film, annak ellenére, hogy a képregényekben a Szellemlovas egy jól megírt karakter karizmatikus ellenfelekkel. Ehhez képest így is sikerült egy hányadékot alkotni, hogy az alapanyag vastag és nem utolsó sorban jó is volt.

2018.12.06 harnas1207 Nézhetetlen

Nem ismerem az eredeti képregényt, és a karaktert sem. Sőt előbb láttam a 2. részt, mint az elsőt. Mindkettő borzalmas. A filmek elvették a kedvem attól ,hogy kiderítsem miyen is lehet a Szellemlovas papírra vetett formában.

2016.02.23 Megamovie

Johnny Blaze ezúttal Kelet -Európában vadászik magányosan a tékozló lelkekre ,de közben érzi hogy az átok miatt nem sok hiányzik démoni énjének hogy átvegye felette az irányítást.Egy nap azonban egy szerzetes felkeresi Blazet azzal a szándékkal hogy... Több

2015.02.25 kovi23

Az első részhez sehol sincs, mivel nagyon sok jeleneten látszik, hogy egy kezdő effektbrigád dolgozott rajta. Legfeljebb is csak közepes film, semmi extra.

2015.11.12 Adell89

Na végre, egy jó film! Nekem abszolút tetszett! Mind a látvány, a történet, a díszlet a helyén volt! Minden percét élveztem! Nem tudok bele kötni semmibe. A karakterek is pont így jó ahogy van.

2015.08.14 Imádom Nagy Antalt

Az első részhez fel nem érő, gyönge film. Nincs átgondolva és ez érződik is. A 12 éves korhatár nevetséges. A fehér nő, mint cigány, pedig már-már röhejes. Hasonló elemi hibák találhatók a filmben is.

2015.05.08 Helgus

Na végre, egy jó film! Nekem abszolút tetszett!!Mind a látvány, a történet, a díszlet a helyén volt!! Minden percét élveztem!! Nem tudok bele kötni semmibe. Annyira csípem, hogy ezekben a Marvel filmekben a szereplők annyira összenőnek az őket alakító színészekkel, hogy el sem lehetne képzelni a karaktert mással!

2016.01.15 Cirmici

A grafika kicsit gyenge, az első részhez egyáltalán nem ér fel. Sok elemi hibát tartalmaz a film, de ettől függetlenül közepesre értékelhető alkotás. :)

2015.02.04 VérAlex

Jó kis B-listás horror/akció hibrid, nem tudom, miért kell annyit szidni. Ez a film ennyi, ennyi is akart lenni és teljesen szerethető a maga banalitásában. Az emberek annyira magasan hordják az orrukat, mintha mindennek a műveltetésről vagy a meghök... Több

2017.05.13 erika23veres

Ha valaki első rész nélkül nézi még azt mondhatja egész jó volt. Viszont aki látta, annak nagyobb valószínűséggel nem fogja tetszését nyerni. A lovas képe változott, negatív irányba. A hölgy aki alakítja a cigány lányt...vagyis inkább csak alakítaná.... Több

2014.11.11 KingPin

A hatásvadász képregény filmek sokadalmában kitüntetett helyet érdemel ez a filmalkotás. 57 millió fitying a semmire. Nem, bocsánat. 57 millió büntipont annak, aki képes egy egyszerű, ámde látványos sztorit továbbgondolás nélkül filmre vinni.

2015.02.09 julisX Nézhetetlen

Az első részt sem találtam csúcskategóriás filmnek, de ez kifejezetten rossz volt, már csak azért is, mert több dologban eltért attól a filmtől, aminek eredetileg a folytatása lett volna. Engem ez kifejezetten zavart. A színészek sem tették oda maguk... Több

2015.07.22 Guszti

Ha feltételezzük, hogy Cage tehetséges, akkor itt most eladta a tehetségét az ördögi, lélektelen bagónak. Kiszámítható, felszínes karakterek, nevetségesen semmitmondó sztori, átható üresség a tobzódó látványban. Ilyenben szerepet vállalni... Hát, ez megkérdőjelezi színész józan ítélőképességét is.