A tanú szeme

A tanú szeme

Eye of the Beholder
Videók

A washingtoni Brit Nagykövetség speciális ügyekkel foglalkozó ügynöke, Stephen, különleges megbízást kap egy magas rangú tisztviselőtől, hogy nézzen utána fia viselt dolgainak. Az egyszerű, rutinfeladatnak induló ügy azonban váratlan fordulatot vesz. Stephen egy brutális gyilkosság szemtanújává válik. Ezzel megkezdődik az évekig tartó hajsza a pszichopata, csinos gyilkosnő után, aki sorozatban teszi el láb alól az útjába kerülő férfiakat. Az idők során Stephen egyre inkább rabjává válik a nőnek, ám sorsát így sem kerülheti el. A furcsa, szürreális világban játszódó krimi a családját elvesztő Stephen önmarcangoló, belső küzdelméről szól, amelyet tetéz a férfi megmagyarázhatatlan vonzalma a csinos sorozatgyilkos-nő iránt.

Rendező: Stephan Elliott
Geneviève Bujold
Ashley Judd
Ashley Judd

2015.08.04 Attila

Nagyot csalódtam ebben a filmben, legalábbis sokkal többet vártam tőle, mint amit nyújtott. Először is a szereplőgárdára kaptam fel a fejemet, de ők sincsenek valahogy a toppon. A film színvilága is eléggé olcsó. Nem igazán az amit várna egy ilyen stáblistától.

2015.07.17 Rajkó

A történet sajnos eléggé túl van tolva. Mintha nem tudták volna a készítők, hogy mit is szeretnének pontosan. McGregor és Judd is kiválóan alakít, valahogy mégsem áll össze a film egységessé.

A rendező azt szerette volna, ha a film zenéjét a Massive Attack készített volna el, azonban a banda felbomlott, mire elindulhatott volna a felvétel. Szerző: rbernadett