A tenger vadjai 2. - A zátony

A tenger vadjai 2. - A zátony

Into the Blue 2: The Reef
Videók

Egy extrém tengeri kaland óriási hullámai a legvadabb izgalmak közé sodorják a két vakmerő búvárt, Sebastiant (Chris Carmack) és Danit (Laura Vandervoort). Egy férfi és egy nő óriási összeget ajánl nekik, hogy egy korallzátonynál merülhessenek, és ez rögtön kihozza belőlük a kalandort. A veszélyes hawaii zátonynál azonban kiderül, hogy klienseik nem azok, akiknek mondják magukat, és egyáltalán nem a csodás vízi világ érdekli őket. A váratlan és egyre veszélyesebbé váló események próbára teszik hőseink búvártudását, erejét, szerelmét és életösztöneit is, pedig mindezekre óriási szükségük lesz, ha élve akarják megúszni..

Premier (HU): 2010.01.22.
Marsha Thomason
Audrina Patridge
Amanda Kimmel
Mircea Monroe
Marsha Thomason

2019.07.02 petresku

A film tele van gyönyörű csajokkal ezúttal is, de sajnos ez minden, amit ki tudok emelni. Máskülönben borzasztóan unalmas a történet, a karakterek pedig a végletekig egysíkúak. Egyszer meg lehet nézni ugyan, de felesleges.

2015.01.27 krissz001124

A 2.részben sem kellet csalódnom. Az eleje egy kicsit unalmas és azt hittem hogy nem lesz olyan jó mint az 1.rész de ahogy telt az idö egyre jobban megtetszett. Kár hogy nem Paul Walker játssza és az elözö szereplök.

2017.02.05 Denisqoo

Engem egyáltalán nem kötött le, szerintem nagyon unalmas és kiszámítható, bár nem láttam az előző részt, úgy érzem, az sem különb a folytatásnál. Minden esetre szerintem ez a film egyenesen pocsék.