A túlélő

Lone Survivor

2015.02.01 sharpshuta

Óriási film, mely megtörtént esetet dolgoz fel. Kicsit túlzásnak éreztem (!spoiler!), ahogy zuhantak szikláról sziklára, sebesülten és még így is úgy szaladtak, mintha mi sem történt volna, de ettől függetlenül még nagyszerű film.

2015.03.07 horvi21

Nagyon izgalmas film és én nagyon szeretek belelátni az ilyesmi dolgokba. Szóval ha a film valóban a valóságnak megfelelően rakta össze a sztorit, akkor jó dolog megismerni az ilyen katonák életét. A karaktereket nagyon bírtam, mert a színészeket is csípem akik alakították őket. Szerintem érdemes megnézni.

2015.03.05 ifek

Nem éreztem életszerűnek a filmet. Túl sok benne a torzítás. Többet vártam.

2015.03.07 Peter777

Úú de bejött ez a film. Imádtam. A harci jeleneket, a lövöldözések nagyon életszerűek voltak, nem a megszokott. A vége felé már nagyon bepörgött. Többszörnézős film!

2015.02.19 rajen96

Mark Wahlberg miatt néztem meg és nem bántam meg. Nagyon jó a film. Egyre jobb színész lesz belőle, illenek hozzá az ilyen akciós, de kicsit komolyabb szerepek.

2017.10.08 alex

Az eddig látott legjobb ilyen film. Nagy hatással volt rám! 10/10

2015.04.01 santa3991

Ha az ember megnézi tényleg a fronton érzi magát. Tátott szájjal néztem végig :D Remek film, Wahlberg ideális választás volt a szerepre.

2016.04.03 sajvi

Igen, az amerikai katonák nagyon hősiesek, nem éreznek fájdalmat, és halálos sebesülésekkel végigfutkározzák az afgán vadont, mert olyan hősiesek. Nem szeretem, amikor egy film madárnak néz, sorry...

2015.01.25 zsombee

Végre néhány golyó célba talált, de attól még elég hihetetlennek tűnt az egész. Látszott a hollywoodi rendezőség megint egy csodát akart alkotni az amerikai hősökről.