A túlélő

Lone Survivor

2017.10.03 Gábor Rózsa

Fphuuu... ha jókor nézed meg ez a film nagyon betud találni. Én jókor néztem meg és végig izgultam az egészet. Hihetetlen kemény helyzetet ábrázol elénk.

2015.05.13 hejnekem

A története közepes, eléggé kiszámítható, de ha ezt figyelmen kívül hagyjuk, akkor ez egy izgalmas, háborús film. Ami tele van jó háborús, lövöldözős jelenettel, szóval aki szereti az ilyet, annak biztos tetszeni fog ez is.

2016.02.17 Rayman102

Az egyik legjobb film, amit láttam. Persze azt hozzá teszem, hogy a kedvenceim a katonás filmek. Szerintem nagyon izgalmas és látványos. Tetszett és aki szereti ezt a műfajt annak kihagyhatatlan.

2018.06.13 Deniel

Nagyon rendben van, igazán jó a film...1-2 szinkronhangot leszámítva!

2015.10.08 AE1205SB

Őszintén szólva, féltem tőle, megint valami heroikus amerikai giccs, szerencsére nem. Sokat nem ragoznám, jó film, az ember elgondolkodik rajta. Többször nézhető film.

2015.07.18 rhamus

Kellemesen csalódtam a filmben. Sose néztem volna meg hasonlót mégis hihetetlen élményt nyújtott. Többször is láttam és bátran mondhatom, aki kedveli, ezt a stílust nyugodtan megnézheti.

2015.08.27 tamas84

Tudom, hogy ez egy igaz történet, csak sajnos az amerikai hadsereg támogatásával készült filmeknek megvan az a rossz tulajdonságuk, hogy még az igaz történeteket is nyálasan eltorzított propagandaeszköznek használják (lásd: Pearl Harbor), és így az egész nem csak teljesen élvezhetetlen, de hiteltelen is lesz.

2015.05.16 inemeth

A sok vér, robbanás, lövöldözés ellenére inkább egy eldurvuló sportfilmhez hasonlítanám, ami tele van megrázó jelenetekkel, küzdelemmel, elhivatottsággal.

2015.10.29 krysn95

Hihetetlenül realisztikus, igazán remek alkotás. Izgalmas, feszült remek forgatókönyv, jó színészek. A műfaj kiemelkedő darabja. Valós a 7.6-os IMDB.. még talán több is lehetne.

2015.11.28 storeman

Mark Wahlberg maradandó alakítász nyújt ebben a filmben. Nincs egyáltalán kiszínezve, inkább valóságnak megfelelő képet nyújt ennek a háborúnak a kiszámíthatatlanságáról.

2015.06.23 Newyqrk

NA Ilyen az amcsi katonák élete... gondolom :D Sokkal jobb és érdekesebb film az amcsi snipernél. Többször és megnézném szívesen.

2015.08.26 csongi888

Maga a film nézhető. Már-már sajnálni kezdeném "szegény" amcsi katonákat, amikor eszembe jut, hogy mi a túrót keresnek egyáltalán az amcsik Afganisztánban? Ha itthon csinálnák ezt, akkor ők lennének a hősök? Áhh, gáz ez az egész amerikai hőscsináló műfaj, felfordul tőle a gyomrom...

2015.02.14 Anrael

Nagyon jó fil, jól alapoz a film első képkockáival, amiben megmutatja milyen kemény kiképzést kapnak ezek a katonák és csak a legkeményebbek maradnak meg. Így simán el tudja hinni az ember a későbbi dolgokat is, hogy őket egy golyó nem állítja meg. Feszültséggel és akcióval teli történet, jó színészekkel.

2015.01.27 Tresor

Szerintem egy kicsit erőltetett. Végén már untam h nincs nyugalom legalább 2 percre :) De megérdemel egy újranézést :)