A vizesnyolcas

A vizesnyolcas

The Waterboy
Bulki

Bobby (Adam Sandler) jámbor, de éretlen fiatalember, aki egész életében a focicsapat vizesfiújaként dolgozott, eközben azonban sajnos elfelejtett felnőni. Egy nap azonban az új egyetemi csapat edzője rájön, hogy Buddyban több rejlik, mint ami látszik: kiváló focista válhat belőle. Miután… Több

Premier (HU): 1999.04.15. | Disney+ (2022.06.14.)

2020.10.28 elekm90

Iszonyatosan irritáló az Adam Sandler által megformált főhős, ettől nehezen tudtam elvonatkoztatni. Igaz, ezt leszámítva is eléggé bugyuta történet néhány jó poénnal. Egyedül Kathy Bates tetszett igazán az anyuka szerepében.

2016.08.01 Bogi87

Meglehetősen bugyuta vígjáték Adam Sandler főszereplésével. Tipikus 1990-es évdkbeli vígjáték. Emlékszem, általános iskolás koromban láttam az osztálytársaimmal. Már akkor sem tudtam eldönteni, hogy inkább tetszett vagy inkább nem, így 3 csillagot kap most tőlem.

2017.02.02 hszpp

Szórakoztató,és gyagyás kis vígjáték. Tipikusan 90es évekből,néha paródiának is beillő jelenetekkel,de mégis szívet melengető a történet:) összességében szerintem egy aranyos,családi kis film.

2017.10.15 Lamboh

A jobbik Adam Sandler filmek közé tartozik. A mama mondjuk többet is szerepelhetett volna, mert remek poén forrás volt.

2017.03.01 Zenta

Nem igazán vagyok oda az Adam Sandler filmekért, nincs neki igazán jó darabja. A vizes nyolcas is ezt erősíti, harmetgyenge ez a film, nem tudtam nevetni rajta.

Bill Cowher, a Pittsburgh Steelers edzője is feltűnik, saját magát formálta meg. Szerző: Bogi87

Dan Patrick ESPN SportsCenter kommentátor önmagát alakítja a filmben. Szerző: Bogi87

Adam Sandler a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb férfi főszereplőnek járó díjára.Szerző: mamiéstöti2

Rövid ideig , ABC Sports kommentátor is feltűnik a filmben, önmagát alakítva.Szerző: Bogi87