Alkonyat: Hajnalhasadás - 1. rész

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

2015.04.25 adibandii

Az alkonyat sorozat mindig is a kedvenc tini romantikus filmekhez fog tartozni.Szerintem egy izgalmas,fordulatos filmet csináltak most is.Nem lehet megunni.Kristen Stewart,Robert Pattinson és Taylor Lautner nagyot alakitottak.

2017.01.23 Enjoy

Látványos, érdekes film. Hozza a többi rész színvonalát. Különleges, egyedülálló hangulatú film profi szereplőkkel. Végig lekötött, moziban igazi élmény volt.

2016.07.25 feketerigous

Ez a rész megint csak, kissé nyálasra sikeredett, de nagy áttörés volt az előzőekhez képest. Nem vagyok az ilyen misztikus filmeknek a legnagyobb rajongója, de ezt a része, annak ellenére, hogy megint csak kissé erőltetett volt, meglepően jóra sikere... Több

2015.06.13 tamas84

Semmi új a nap alatt, ez a rész is ugyanolyan gagyi és bárgyú, mint az előzőek, melyben néhány kritikán aluli alakítást is láthatunk (Taylor Lautner). Nem ajánlom, sőt, tényleg kerüljétek el jó messzire, annyi jó film van a világon ezen kívül.

2016.06.17 Panna

Ezt a rész úgy ki is hagyhatták volna. Nem történik benne szinte semmi. A szereplők persze megfogták az isten lábát a szereppel.

2015.10.31 katalin19

Itt már izgisebbek az események. Tetszik meglepően. Az volt benne,amit vártam. Ész szerűnek tartom hogy a vámpírok és a farkasok erősen össze dolgoznak. Itt oda volt téve a dolog.

2015.06.30 bigi

Én olvastam az összes könyvet, nagyon tetszett, láttam az összes filmet is róla, az első jó volt nagyon, a második kicsit kevésbé tetszett, a harmadik volt szerintem a legjobb, de ez a negyedik rész ... ez valami borzasztóan vontatott és unalmas volt.

2015.11.01 Vivi02

Jól ki találták az esküvőt. Végre Bella eldöntötte, mit szeretne. Bella biztonsága mindig fontos. Minden részben meg kell védeni, mert mindig ki talál valami extrém dolgot.

2018.05.24 lengerildiko98

Nagyon jó film. Az összes részét imádom.

2015.05.01 philboy

Nagyon nehezen szántam rá magam, hogy megnézzem a a Twilight Saga összes epizódját, de olyan kulturális hatása volt, hogy kötelességemnek éreztem, hogy filmrajongóként tudjam mi az, ami ennyire megosztja az embereket. Nos, azt kell mondanom, hogy a H... Több

2015.01.29 amazing12

Minden részét láttam. Ez is nagyon tetszett. Izgalmas szerelmi háromszög, ami egy vérfarkas- vámpír és ember között zajlik. A hangulata nekem nagyon tetszik, a rendező nagyon szépen jeleníti meg a történetet, a vizuális és tárgyi szemléltetés kimagasló

2015.01.31 sinkotiborne

Egy picit gyengén kezdődött, de a végére izgalmas és érdekes lett :)

2015.03.01 norbikess

Nem nagyon tudok jót írni erről a filmről. A nagy rajongók biztos szeretik, de egy semleges néző sztem ne fogjon hozzá, mert fölösleges időpocsékolás.

2015.01.31 retine43

Az előzőekhez képest unalmas. Ha ilyen színvonalú az első is, akkor nem lett volna sikerfilm.