Alkonyat: Hajnalhasadás - 1. rész

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

2015.01.26 Piper

A legszebb rész amikor Bella az oltárhoz sétál az apjával. :) Nagy kedvenc nálam. 5/5

2015.03.30 anolib

Azt kell, hogy mondjam ,hogy nekem nem nagyon tetszett. Számomra túl érzelgős. Szerintem az előző részek még nézhetők mert jó kis harc jelenetek vannak benne, de számomra egyre nézhetetlenebb részeket csináltak.

2018.08.02 Eniiikee

A legjobb ilyen film sorozat amit valaha láttam, mindegyik rész szuper volt. De ez volt mind közül a kedvencem. Könyvben jobb volt hogy nem volt szétszedve az utolsó két rész de filmben is jól megoldották ezt.

2015.11.03 JamesBont

Az Alkonyat filmekért nem rajongok különösképpen, de semmi nagyobb bajom sincs velük. A Hajnalhasadás egy teljesen nézhető mozi, sokat nem kell tőle várni, de egész jók az akciójelenetek, helyén van a zene, és azért láttunk már ettől sokkal rosszabb ... Több

2021.08.17 Lizzie389758

Egyre érdekesebb

Nemrégen néztem meg, a könyv elolvasása után. Nem rossz, sőt. :D

2015.07.27 karoka

a világ legidegesítőbb és legnézhetetlenebb vámípros romantikus film 4.része sem jobb mint az első 3,remélemnem lesz több része. igazából örültem volna,ha meghal benne Bella,de sajna,nincs olyan Isten.Na mind1 látványban tűrhető,a színészek és a sztori pedig szar,mint mindig.