Advertisement
Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Letöltendő élet (2020)

All Day and a Night

Toncsi   2020. 04. 25.

Érdekes történet, nem könnyű szabadulni tőle. Mivel komoly kérdést jár körül, kicsit komor hangulatú, nem a néző szórakoztatására készült.

anonym   2020. 04. 23.

Őszintén szólva nem vártam túl sokat ettől a filmtől. Azt gondoltam, hogy egyszerű sablonsztori lesz majd, megtűzdelve a már sokszor látott klisékkel, de ehhez képest szerintem nagyon összeszedett alkotás. Csakis ajánlani tudom!

Torres9   2020. 04. 22.

Három történet keresztezi egymást, ezért érdemes végig odafigyelni, hogy ne veszítsük el a fonalat. Elég "kimerítő" film, de megéri megnézni, remek megközelítése a továbblépés, újrakezdés, megbocsátás témakörének.

Gwen_mot   2020. 04. 21.

Nem mondom, hogy egy könnyen emészthető film. A történetnek megvan a maga sajátos dinamikája, így kellett hozzá némi türelem, de nagyon megérte. Igazán fajsúlyos és mélyenszántó alkotás, aminek érdemes nekigyűrkőzni.