Mindenki utálja Johant

Mindenki utálja Johant

Alle hater Johan

Vee Vimolmal
Pål Sverre Valheim Hagen

Johan egy eléggé magának való figura, aki egy csendes kisvárosban tengeti mindennapjait, és csupán egyetlen hobbijának, a robbantásnak hódol. A városka lakói sosem látták őt és családját szívesen maguk közt.

A férfi csak lovát imádja jobban a robbantgatás mellett, és fülig szerelmes a szomszéd… Több

Rendező: Hallvar Witzø
Forgatókönyvíró: Erlend Loe
Ország: Norvégia
Premier (HU): 2022.04.28. | Telekom TVGO (2022.08.04.)
Forgalmazó: Vertigo

2023.08.01 Jocpappa

10/9

Gyönyörű és rettentő szomorú. Aki át tudja érezni, milyen kirekesztettnek és mások közt is magányosnak lenni, annak nagyon sokat fog jelenteni ez a film. Milyen az a szívós, csakazértis erő ami mindenkivel szemben is hajtja az embert. Benne van a 2022-es top 5-ben. A skandinávok (a legtöbbször) jó cuccokat dobálnak.

2022.08.28 Fikatours_blogger

Tényleg van egy hangulata a filmnek, nekem is bejött.

2022.11.29 Rics

Szinte felrobbantam tőle, de nem volt rossz.

2022.04.26 macuska

Én egyszerűen imádtam a film hangulatát és a történetét, az alakítások páratlanok. Mindenkinek csakis ajánlani tudom!

2022.04.28 Zoltán

Hát nálam tutira ez volt az év filmélménye. Annyira eredeti, vicces és persze szívhez szóló, hogy nem igazán lehet majd überelni. Szerintem irtó jó lett.

A film 1 046 930 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 949 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A főszerepben látható Pål Sverre Hagen korábban olyan nagysikerű filmekben szerepelt, mint a Palackposta, az Időbevándorlók, Az eltűnés sorrendjében, illetve a Hét nővér című sci-fi.Szerző: csd

A film rendezője, Hallvar Witzø korábban főként skandináv televíziós sorozatok és filmek készítésével szerzett elismerést.Szerző: csd