Amerikai mesterlövész

American Sniper

2015.03.01 molzol84

Monumentális drámai háborús film, a legjobb az elmúlt 20 évben! Gratula Clint Eastwood és Bradley Cooper!

2015.03.17 kotipeter

Ez szerintem egy tipikus propaganda film, ami természetesen szinte csak az amerikaiaknak készült. Ettől függetlenül élveztem jómagam is, Bradley Cooper ismét bizonyította, hogy A-ligás színész. A filmtől ennek ellenére viszont többet vártam, sokszor ellaposodok. Nem Eastwood legjobb filmje az biztos.

2015.03.15 fdavid

Aki tipikus akciófilmet vár, csalódni fog. Akit viszont leköt a főszereplő lelki világa, a poszttraumás stresszből való kilábalása, ez utóbbi jól fog szórakozni a film által kitöltött bő két órában. Bradley Cooper élete egyik legjobb alakítását nyújtja.

2015.03.01 norbikess

Nagyon tetszett! Hűen visszaadja az eredeti sztorit. Bradley Cooper kiváló választás volt a szerepre, hiteles volt minden pillanatban.

2015.03.18 Nina73

Lehet Bradley Cooperből még igazi színész lesz a végén??? Persze lehet kell hozzá egy adag Clint Eastwood. Nagyon tetszett a fényképezés. Kivételesen nem olvastam el előre mindent amit a filmről tudni kell ezért számomra döbbenet volt a vége.

2015.03.11 zsanett1231

Szerintem teljesen rendben van ez a film, nem vitték túlzásba a tipikus amerikai stílust. Bradley Cooperrel meg eddig is szimpatizáltam, de szerintem ez volt eddigi legjobb alakítása.

2015.01.30 sharpshuta

Oscar-gyanús film, nekem nagyon tetszett. Megrendítő, ugyanakkor izgalmas történet, váratlan befejezéssel.

2015.03.07 horvi21

Szerintem nagyon jó drámára sikerült, mind a rendező, mind a férfi főszereplő hozzájárulásával. Bradely Cooper számomra teljesen hiteles és mély alakítást hoz. Volt egy-két rész a filmben ahol a vágást jobban is megoldhatták volna, de egyébként nagyon jó film.

2015.03.05 ifek

Megindító történet a főhős apáról és férjről. Bemutatja a háború hatásait a lélekre.

2015.05.11 Akasa87

Huuu nagyon tetszett...Bradley Cooper is végre ki tudott lépni a szépfiú skatulyából és igazán nagy alakítást nyújtott ebben a filmben.

2015.05.02 Krazy8

Bradley Cooper egy zseni , szerintem ezt mindenki tudja , csodalkozok azon , hogy nem kapott eddig Oscart.A film egy pici csalódás volt , pont az hiányzott belole amit a trailer sugalt , azt , hogy a tetőfokra hág az izgalom . Az effektek sem valami jók , de a babás jelenet egyenesen szornyu , ha valaki nem latta keressen ra Youtubeon.

2015.03.22 klaumau

Tipikus amerikai film, amik már picit idegesítenek, de Bradley Cooper alakítása miatt érdemes volt megnézni, és nem bántam meg.

2015.02.19 gotencha

Clint Eastwood nagyszerű rendezésében készült film, igényes, megrendítő, izgalmas történet. Nagyon tetszett Bradley Cooper játéka, szerintem hitelesen hozza a karaktert.

2015.03.07 Peter777

Glint Eastwood az egyik kedvenc rendezőm. Bradley Cooper az elmúlt évek egyik legfeltörekvőbb, legtehetségesebb színésze. Minden adott volt a sikerhez. Kaszát is robbantott, az egyik legnagyobb bevéllel nyitó háborús film lett, Eastwood legsikeresebb... Több