Amerikai mesterlövész

American Sniper

2015.03.15 kovacsbarn

azért a záró képsorokban megint az az érzésem, hogy Hollywood tartja fent az amerikai zászlóipart :-) Ettől eltekintve jó kis film volt, és hát Cooper alakítása bizony igen erős volt.

2015.02.09 Rózsa

Ebben a filmben minden benne van a győzelmekről, a szörnyű megpróbáltatások, a sebesülések,és ami nagyon szomorú, a bajtársak halála! Igazán erős mozi, nekem nagyon tetszett!

2015.03.10 ecsekisandor

Igazán erős és hatásos mozi, nekem nagyon tetszett! Bemutatja a katonák mindennapi életét és lelki vívódásukat! Remek háborús dráma! 9/10

2015.03.09 nemethgergo31

Bradley Cooper kiváló választás volt a szerepre, hiteles volt. Könnyfakasztó háborús dráma egy valóban élt emberről.

2015.02.24 Dtennant21

Bradley Coopert mindig is imádtam, de ebben elképesztő volt! A film kár hogy nem kapta meg az Oscart.. Én drukkoltam neki.

2015.02.24 Deni

Kicsit túlzás az Oscar-jelölés szerintem, akkor már inkább a Fury jobban megérdemelte volna. Ettől függetlenül egy jó film,nagyon jó rendezéssel és jó színészekkel!

2015.02.23 Toto Paradiso

Nekem elmaradt a várakozástól..túl nagy a hype körülötte. Az akció jelenetek nagyon rendben voltak de az izgalmi faktor hiányzott..az amerikai jelenetek pedig nem voltak elég drámaiak. Jó rendezés volt de sokkal nagyobb filmet lehetett volna csinálni... Több

2015.02.01 kerilajcsi

Remek alaptörténettel egysíkú rendezés, nulla karakterábrázolás, alig árnyalt mélységek. A főszereplő hitelesen alakul át, de így is kevés volt számára a színészvezetés. Az akciójelenetekben van izgalom, de általánosságban nagyobb potenciál volt az e... Több

2015.03.14 LionScot

Bradley Cooper ismét letett valamit arra a bizonyos asztalra!! Jó volt, nagyszerű volt!! Izgalmas és érdekes!! Ajánlom!!

2015.03.01 janosmester

Bradley Cooper eddigi legjobb alakítása. Megható, drámai a film, ahogy örlődik magában a mesterlövész. Oscar díjra is jelölték a filmet. Bátran ajánlom mindenkinek, remek volt. 8/10

2015.02.24 Norbi

Nagyon tetszett jó kis háborús akció film! Adjuk neki az Oscart! Nagyszerű színészek játszanak benne, Bradley Cooper kiváló! Gratulálok a rendezőnek!

2016.03.04 ZiggityZag

Clint Eastwood rendezéseire érdemes odafigyelni. Alapos, pontos, részletekre is odafigyelő munkái vannak. Ez a film is ilyen, habár nem a legjobb filmjei közé sorolnám. Kicsit túlságosan realisztikusra sikerült ez a mozi. Igazi amerikai háborús hős-f... Több

2015.03.14 gaalerzsebet

Bradley Cooper bebizonyította hogy remek színész és jól játsza a rá osztott szerepeket. A film maga kellő képen drámai és rengeteg feszültséggel van tele, az ember szeme többször is könnybe fog lábadni. De megéri megnézni! 5/5

2015.03.13 tothtibor5

Igazi amerikai háborús akciófilmet fog látni az aki megtekinti ezt a filmet. Akciófilm , de a drámai vonal van hangsúlyban , az emberi érzelmeket és érzelmi világot ismerheti meg jobban a néző. A karakterek szerethetők , együtt lehet izgulni a főszereplővel! Nagyon jól sikerült film lett. 5/5