Amerikai mesterlövész

American Sniper

2015.11.23 Beniko

Jól sikerült alkotás. Túl a jó szereposztáson, abban is segít, hogy átéljük azt a stresszhelyzetet, amit időről időre meg kellett tapasztalnia a főhősnek is.

2015.08.26 csongi888

Meglepően jól sikeredett ez az alkotás!Van benne némi elvakultság,de ez az életben is így van sajnos.A " spirituális energiát adjanak a háborúnak" nálam épp az ellenkezőjét érte el,(ez a film végén is megmutatkozik) de ki hogy értelmezi.

2015.05.22 Melibaba

Nagyon jó film. Aki szereti a katonás, háborús filmeket annak mindenképpen ajánlott. Kiváló színészi teljesítmény. Kiváló történet. A film elég hosszú,de mindvégig ott tartja az embert a képernyő előtt. Izgalmas akció dús egyben. 5 mindenképpen. Megerdemli az oscart.

2015.08.19 Imádom Nagy Antalt

Összességében elmondható, hogy egy technikailag precíz, izgalmas akciójeleneteket tartalmazó film, mely részek reálisabbak a megszokottnál. Kedvenc jelenetem: Kyle gyógyszere elgurul a kerti partin… (Az ilyen szituációkból kellett volna több.)

2016.04.23 KrisztiEsLaci

A valóság mindig szomorúbb, az élet ritkán ír happy endet! Ez a film a tipikus példa rá! Amerika legsikeresebb mesterlövészének története, igaz sztori alapján. Jó tudni, hogy a mai napig születnek eposzok, amiket száz év múlva mesélnek majd!

2018.02.03 silverkesh

Bradley Cooper jó választás volt a filmbe, fizikuma, színészi teljesítménye jó a filmben, jól visszaadja milyen lehet a harctéren lenni.

2016.04.25 Macko

Komoly életrajzi film érdekes történettel. Erős, szókimondó és érzelmileg is megragadó alkotás . Komoly és profi filmek kedvelőinek kötelező darab, legalább egyszer érdemes megnézni!

2015.03.24 piaf023

Az utóbbi idők egyik legjobb filmje. Nagyon tetszett, nagyon sajnáltam, hogy vége, és, hogy így lett vége, ahogy az élet írta. :( Bradle Cooper érdemelte a Oscart, nem a katasztrófális Birdman. Továbbra sem csalódtam Clint Eatswood rendezésében.

2015.01.27 krissz001124

Nagyon jó film. Nem vagyok az az ember aki minden filmet szeret vagy minden filmet utál, kb ilyen 50-50 % De ez egyértelmüen tettszik.Egyszóval: Hatalmas.

2016.02.10 Krisztian

Elképesztően jó hangulata van a filmnek, nagyon jól adja át az érzelmi világot, a főhős vívódását. Sajnálom, hogy úgy ért véget, ahogy. Érdekes történet.

2015.11.26 mrstubbs

Bradley Coopert remek színésznek tartom, itt is helytállt. Az életrajzi filmek a kedvenceim, nagyon jól felelevenítették a megtörtént eseményeket. Lélekbemarkoló és fordulatos

2015.03.02 Sniper

Jó választás volt a főszerepre Bradley Cooper. Jól állt neki a plusz súlyfelesleg, mégis hiteles tudott maradni, nem volt sok. Nekem igazából ez egy közepesen jó film - nem igazán rajongok ezekért az amerikai hazafias filmekért. Ezek igazából róluk, ... Több

2015.03.09 kisslaszlo2

Monumentális drámai háborús film , drámán van a hangsúly , kevés akcióval! Cooper óriásit alakított, viszont Eastwoodtól kicsit kevésbé elfogult filmet vártam volna.

2015.03.25 tothzsuzsika

Szenzációs film. Sírtam a végén. Nagyon jól bemutatja a lelki és szakmai oldalát ennek az életnek. Szakmaisága mégsem túl részletes. Nagyon tetszett. Azonnal olvasni vágytam a könyvet is. Brdaley Cooper nagyon jól alakította a szerepét.