Amerikai mesterlövész

American Sniper

2015.06.04 Tomi

Igazán jó kis film. Bradley Cooper jól játszott a filmben bár a babás jelenet eléggé... hát legyen elég annyi hogy jobban is megoldhatták volna szerintem. :) ennek ellenére én élveztem a filmet

2015.05.25 superxaba

Egy újabb film Amerika lelkiismeretének fehérítésére. de a politikától és gazdasági érdekektől elvonatkoztatva egy jó film, egy jó Bradley Cooperrel az élen.

2015.04.25 adibandii

Bradley Cooper szerintem egy remek színész,de ez a film valahogy nem fogott meg.Végignéztem,de untam egy kicsit és már vártam,hogy vége legyen.De ennek ellenée egyszer meg kell nézni

2015.07.18 rhamus

Nagyon jó volt. Tökéletes volt benne a hangulat, a poénok, az akció jelenetek. Nem is beszélve akkor már a színészekről. Szerintem igazán szerethető a történet is így nincs semmi baj vele. Leköti az embert.

2015.03.28 fagitta

Tipikus Eastwood stílusú dráma, amiben nem a háborút hanem magát az embert helyezi előtérbe, annak lelkivilágát, lelkesedését és kiábrándultságát. Eastwood a kamera másik oldalán is maradandót alkotott.

2015.06.09 Skarsh

Az Amerikai Mesterlövész összességében egy jól sikerült film. Jó Bradley Coopert komolyabb szerepben is látni. Amit sajnálok, hogy ez csak az amerikaiak szemszögéből mutatja be a háborút. Megnézném a másik oldalt is, azt az oldalt, amit mondjuk az am... Több

2016.05.05 irodalmialkotas

Hiába, van, aki nyolcvan felett is tud… A kor nem akadályoz semmit! Merj vállakozni! Szuper! Tanító jelleggel isteni a film! kITARTÁS! Szuper!

2015.04.19 KeriPeti

Ez számomra egy túlértékelt film. Olvastam könyvet, olvastam az életét a mesterlövésznek és azt kell mondjam, hogy a filmben teljesen máshogy vannak számtalan jelenetek, amik miatt nem jön át úgy az egész. Egyrészt. Másrészt kicsit túlzásnak éreztem,... Több

2016.09.22 Macskínó

Érdekes film volt, maga az egész hogy ez megtörtént, hihetetlen. Persze igyekeznek az amerikaiakat megint tisztára mosni, és nem úgy beállítani mint lelketlen gyilkológépek, de ha eltekintünk a valóságtól egy jól rendezett filmet kapunk a háború borzalmairól.

2015.06.29 macikutya

Tényleg érdemes megnézni a filmet, nem eget rengető, de jó, és tanulságos. Összességében ez egy jó háborús film, Eastwood nem hazudtolta meg magát, kiváló rendező. Többször biztos nem nézem meg, de ez nem hibája a filmek, hanem pont az erőssége. Ezt ... Több

2015.10.20 J.Fatime

Sajnos nem tetszett, a főszereplő viselkedése is nagyon unszimpatikus, ha az életben is ilyen ember volt, biztos nem barátkoztam volna vele. Egyedül talán ami jó az a technika és hogy azért van mondanivalója a filmnek,csak ezek a színészek itt most nem jöttek be nekem.

2015.06.30 bigi

Nekem erről a filmről egyből A bombák földjén ugrott be, csak az sokkal jobbra sikerült. Egyébként ez sem volt rossz, és egyáltalán nem éreztem benne a nagy amerikai büszkeséget. A végén még megható is volt, hogy mennyien kimentek őt búcsúztatni. Én ... Több

2015.06.23 Newyqrk

Nem volt még film amit kikapcsoltam..... De ezt igen. Sorry de előre lehetett tudni mindent, unalmasan volt kivitelezve ezzel az ugrálgatós résszel, és a katonai jelenetek is bénák voltak

2015.03.28 Jozzsef

Korántsem ez volt Cooper "legjobb" alakítása ,ahogy azt több helyen is beharangozták,de a film nem rossz, aki kedveli a háborús frontvonalak bemutatását,annak biztosan tetszeni fog.