Amerikai Horror Story - Hotel

American Horror Story - Hotel

2021.07.23 Anna389263

Sok AHS rajongótól hallottam, hogy ez lett a legrosszabb évad, de szerintem ez nem így van. Persze én is hiányoltam belőle egy-két dolgot, de számomra ez az évad máshogy üt, mint a többi. Kicsit betegebb talán, mint a többi, kiszámíthatatlanabb. Szin... Több

Az egész sorozat nagyon jól van megcsinálva, de az előző évadok valahogy ütősebbek voltak. Persze ez is leizzasztja az embert, nem lett olyan véres, inkább az idegeket piszkálja, de azért tetszett. Jól sikerült kivitelezni. Szuper a képi világa!!!

2017.04.10 indingo

Nem lett a kedvencem ez az évad, de azért tetszett. Picit hamar lőtték le a poént, várhattak volna vele a készítők az utolsó részig. Lady Gaga Golden-Globe díját picit erősnek érzem.

2017.08.30 Deku

Szerintem ez a film bárkinek könnyen emészthető lehet. Én például nagyon kedveltem és elvoltam telve tőle. Nem gondoltam volna, hogy ennyire jó lesz de tévedtem és bár többször tévednék így.

2017.10.16 Szilonka

Ez is egy nagyon jó hangulatú évad lett és teljesen más mint a korábbiak. Sok szereplős, sok szállal dolgozik és pont ez teszi izgalmassá. Ez nem is lett annyira véres évad.

2018.04.14 TomÁcs

Ez az évad nem lett annyira különleges, mint a korábbiak. Így se lett egy rossz évad, de történetben most nem volt erős. A hangulat és a szereplők jók voltak.

2018.11.02 VvV

Ez is egy szuperül sikerült évad. Érdekessége, hogy Lady Gaga egy kiemelt szerepet játszik benne.

2017.07.29 Lonka

Nem lett rossz ez az évad, de készültek már sokkal jobbak is. Picit hasonló volt az első évad is. Annak mondjuk örültem, hogy több szálon futott és mindegyik rendesen ki volt dolgozva és nem fröcsögött mindenhol a vér.

2017.12.09 Greeta

Kathy Bates nagyon át tudta adni a karakter. Rideg volt és könyörtelen. A történet elég izgalmas volt, sok érdekes megoldással. Az egyik kedvenc évadom.

2016.06.19 Timcsi

Már önmagában remek sorozat és nem is gondoltam volna, hogy Gaga kisasszony is ennyire illik a képbe, bár azért a Golden Globot túlzásnak érzem.

2016.11.27 moov18

Kathy Bates hozza az őrült formáját

Imádom az AHS évadokat. Sikerének titka pont abban az elvontságában, szadizmusában, fekete-pikírt humorában rejlik, amit oly sokan támadnak, számomra egyébként indokolatlan és érthetetlen módon. Aki nem bírja a horrorfilmeket, az nyilvánvalóan nem fo... Teljes kritika

2019.04.23 petraszab

Úgy érzem, ez lett a legjellegtelenebb évad. Valahogy a történet sem az igazi, és a karakterek is unalmasak.

2016.09.17 HannaK

A készítők mindig valami újat hoznak és a mindig jó. Így volt ez most is.

2016.10.13 Hablaty

Picit az első évadra hasonlított szerintem, de ettől függetlenül élveztem. A történet érdekes és vérfagyasztó.