Amerikai pite 4. - A zenetáborban

Band Camp

2023.10.29 Gamehun638

Szerethető rész lett, és még nem tér el a fő filmek hangulatától. Hozta a kötelezőt.

2017.02.10 ArpiHajdu és Réci

Az Amerikai pite sikerét sok gagyibbnál-gagyibb folytatás meglovagolta, amelyeknek már semmi közük az eredeti filmhez. A zenetáboros részt sem lehet összemérni az eredeti filmek sikerével, ám ha ettől függetlenül értékelem ezt a részt, akkor azt kell... Több

2017.07.29 Orosz István

Nekem tetszett ez a rész, humoros volt, és tetszett a felnőtt kisöcsi is aki a kettőben, és az egyben is még csak egy kolonc volt. Most meg átvette Stifler stílusát.

2017.03.08 GedyPapa

Új szereplőkkel próbálták meg folytatni a Pitét, de ez nem volt túl eredményes..Átváltott a vállalható viccekről a prosztó, alpári stílusra. Néhány esetben még direkt ki is vár, hogy az ember ki tudja magát nevetni. De úgy nehéz, ha nem is vicces..

2019.07.25 Szilonka

A legközönségesebb az összes közül. A története borzalom, egy értelmes jelenet sincs benne.

2019.07.30 Ms. Akárki

Tipikus egyszernézős amerikai szexmániás tinifilm. Ha olyan hangulatban van az ember akkor kellemes kikapcsolódás lehet, de túl sokat nem szabad várni tőle. Minőségben és poénokban nem éri el az első két részt sajnos. Stiffler azért maradt a régi reméljükXDD

2017.07.30 sptt

Ezt a részt már tényleg nem kellett volna elkészíteni. Az alkotóknak egyetlen célja volt: még egy bőrt lehúzni a brandről, még ha ez meg is tépázza a brandet. Nagyjából reális az IMDB osztályzata, ami filmről-filmre egyre gyengébb osztályzatokat ad a... Több

2017.06.01 jencike1985

Az összes rész közül a legjobb lett szerény véleményem szerint. Matt nagyon szerethető figura. Vicces és mit is mondjak a vége nagyon jó lett, sőt megfogott.Ajánlom mindenkinek aki egy jót akar szórakozni.

2015.11.04 Katalin21

Egyik legőrültebb vígjáték az összes rész közül. Itt is rengeteg a baromság, a poén, a bambázás, szerelem, minden ,ami kell. Nagyon sokat kacagtam rajta ;)