Amerikai szépség

American Beauty

2015.03.31 Henczi

Átlagon aluli amerikai vígjáték. Unalmas, kiszámítható, gyenge poénokkal teli. Sablonos, buta film.

2016.08.24 GaraiV

Sablon amerikai romantikus vígjáték elcsépelt poénokkal. Meglehetősen csöpögős és nem egy nagy sztori. Nagyon sok hasonló film van , újdonságot nem adott.

2017.02.20 tilino

Az amerikai szépség az a fajta film amit egyszerűen nem tudok megunni. A drámai elemek nagyszerűen keverednek benne a minőségi humorral, a karakterek utánozhatatlanok. Érdemes akár többször is megnézni

2015.06.10 veszi.peter

Sam Mendes azért véleményem szerint elég jól odatette ezt a filmet. Bár kellett hozzá Kevin Spacey játéka is, az tény. Nagyon jó története van, szépen vezeti fel a szálakat, a sztorit. Ajánlom.

2017.04.24 jozsagabri

Nagyon jó film, amolyan klasszikus-fajta, amit legalább egyszer , de inkább többször érdemes megnézni, hogy teljesen összeálljon a kép. Zseniálisak a párbeszédek.

2016.09.19 Vviktor

Nem egy sablonos vígjátékról beszélünk, hanem sokkal több annál. Igazi elgondolkoztató dráma, aminek van mondanivalója. A szereplők jól alakítanak, hitelesek.

2016.08.17 Macika

Sablonos amerikai vígjáték, ami szerintem túl csöpögős és a sztorija pedig lapos, nem igazán van mondandója. Átlagos, újdonságot nem adó, szerintem gyenge film.

2015.10.30 dubzsu

Nagyon vicces, szánalmas, ugyanakkor elgondolkodtató is Kevin Spacey karaktere. Tanulságos, nagyon egyedi, nem mindennapi atmoszférájú film. Bátran ajánlom.

2016.04.02 Vibozsofi

A film örök klasszikusnak számít nálam, amit nem tudok megunni. Nagyon eredeti és a hangulata utánozhatatlan. Kevin Spacey kiválóan és nagyon hitelesen alakítja ezt a karaktert. A sajátos atmoszféra teszi olyan egyedivé, ami a film ideje alatt végig érezhető. Nagyon jó film.

2015.11.02 FilmesPéter

Kevin Spacey-t ezzel a filmjével szerettem meg és jöttem rá, hogy mennyire tehetséges. Nagyon jól játssza a karakterét, a film története pedig zseniális, vagyis inkább annak a kivitelezése. Mondhatni egy ritka gyöngyszem a sok hollywoodi szemét között.

2015.07.25 evaka3355

Borzasztó régóta halogattam ennek a filmnek a megnézését, de ma sikerült. Minden perce lekötött, kiváló alakítások, különösen a szenzációs Spacey, nagyon jó film. Mondhatni klasszikus.

2018.02.28 Jeanny

Ha szabad így fogalmaznom, az első számú kedvencem, ami több szempontból zseniális. Egyrészt egyszerre kever rengeteg érzést, műfajt és mondanivalót, ami mégse válik katyvasszá... Egyszerűen vár, hogy te magad rakd össze az általa adott kis maszlagok... Több

2015.02.08 Powerful900

Lehengerlő, katartikus erejű műnek tartom az Amerikai szépséget, aminek az egyik csúcspontja Kevin Spacey Oscar-díjas alakítása. Olyan karaktert kelt életre, amivel szerintem a legtöbb néző tud kapcsolódási pontot találni. Egy sokrétű és kissé neheze... Több

2016.04.25 Macko

Egyszer nézhető kategória nálam. Inkább sablonos amerikai romantikus vígjátéknak mondanám. Sztorija is átlagos, középszerű, újdonságot nem adott! Egy alkalmas