Tíz kicsi katona

And Then There Were None

2022.12.17 Emmersson

Semmi plusz

Nem ad a történethez semmit, csak ismétli a korábbiakat. Attól nem lesz jobb feldolgozás, hogy indián vagy néger helyett katona szerepel a címben és a tálcán. A nagy nevek sem dobják meg a sorozat hangulatát. A felénél kikapcsoltam.

2019.05.15 HE7EDIK

a nap véleménye

Agatha Christie örökérvényű klasszikusa

Tíz kicsi indián, tíz kicsi néger, tíz kicsi katona, a lényeg ugyanaz. A krimi királynője egyik legismertebb és legjobb írásának lényege, hogy mindenkinek van titkolnivalója, mert a képmutató felszín alatt mindenkinek ott a saját mocska. Szerintem ez... Teljes kritika

2017.08.23 Deku

Agatha Christie-nek eme műve nagyon el lett találva. Én legalábbis nagyon szerettem. A sorozat pedig igazán méltó lett a nagyszerű könyv mellé. Minden perce aranyat ér.

2020.12.02 Robinson76

Néger vagy katona? Mindegy... Kiváló!

Minden idők egyik legnagyobb krimiírónője egyik legzseniálisabb és talán legismertebb regényének adaptációja ez, és nem is akármilyen. Kiváló történet, remek hangulat, nagyszerű színészi játék jellemzi ezt a remekművet. Erősen ajánlott.

2019.06.01 kevelin

A regényt is imádtam, de a belőle készült sorozat is brutálisan jó. Tényleg az utolsó pillanatig nem lehet tudni, ki a gyilkos. A színészek közül talán 1 vagy 2 aki ismertebb, de szuperül hozták a kötelezőt. Bátran ajánlom mindenkinek legyen Agatha Christie rajongó avagy nem.

2020.05.31 Eniq

Egyáltalán nem erre számítottam mikor elkezdtem nézni a filmet, de kellemesen csalódtam. A szereposztás nagyszerű volt, ahol kellett ott eléggé hátborzongató volt a film. A gyilkos kilétére nem jöttem rá már mindenre gondoltam csak arra nem ami bekövetkezett. Egyszerűen zseniális volt az egész.

2017.01.24 valery

Végre egy olyan film ami tényleg vissza adja a regény hangulatát és az eredeti történetet nem másítják meg. izgalmas és magávalragadó, nekem nagyon tetszett mert lekötötte a figyelmemet, kikapcsolt.

2016.04.04 Gergely Varju

Agatha Christie talán legjobb, de biztosan leghíresebb regényéből. Kell ennél több? A legtöbb krimi esetében a nyomozás elsősorban a gyanúsítottak kizárásáról szól, ám egy olyan gyilkosságsorozat után, ahol nem marad túlélő (gyilkos-öngyilkosság) sok... Több

2016.05.10 feri1

Az Agatha Christie krimijéből készült alkotás igazán jól sikerült. Én nagyon szeretem az írónő remekeit, így ezt is roppant mód élveztem. És a szereposztás is parádés, s jól is hozzák a karaktereket a nagy nevek: Sam Neill, Charles Dance, Miranda Richardson.

2016.01.23 Tom

Oh, igen! Hátborzongató krimit varázsoltak a vászonra ebből a klasszikusból. Nagyszerű feldolgozás!