Mindenütt jó (1999)

Anywhere But Here

csenge   2016. 01. 09.

Susan Sarandontól sokkal jobb alakításra számítottam volna, nem igazán tudta megragadni számomra a karaktere lényegét, ennek ellenére Natalie Portman remekel ebben a filmben. A történetről ugyan nem sok mindent lehet elmondani, bár nem egy sablonos sztori, ennek ellenére belefullad végül a klisékbe.

gennaddifix   2015. 08. 23.

Nagyon kellemes, jó humorú film, amit szerintem mindenkinek érdemes megnézni. Jó hangulata van és átérezhető atmoszférája. Ajánlom mindenkinek! :)

Phalanx   2015. 04. 21.

Engem nagyon megérintett ez a történet, főként azért is, mert ez egy elég komoly téma, mégis egy kicsit humoros köntösbe öltözteti, de ha az ember jobban belegondol, az ilyenfajta szülő-gyermek kapcsolat sokkal árnyaltabb a valóságban. Ez egy remek húzás volt a készítők részéről, így sokkal inkább átjött számomra az üzenete a filmnek.

Wayne Wang
Susan Sarandon

A film azonos című regénye alapján készült.

Susan Sarandon azt mondta a producereknek, hogy csak akkor érdekli a film, ha Natalie Portman játszhatja a lányát.