Argo 2

Argo 2

2024.03.28 Jocpappa

10/4

Te jó ég, ez 2015-ös film?! Hová tűnt ennyi idő? Mintha most néztem volna moziban. Akkor tetszett, újranézve elég gyenge. Egyszer tudtam elmosolyodni. Túl lett tolva szerintem. Viszont újranézem az elsőt is, kíváncsi vagyok ezek után.

2016.08.05 mamiéstöti2

Nagyon kár egy ritkának mondható jó magyar akcióvígjátékot elrontani egy ilyen pocsék élvezhetetlen második résszel.

Az idióta Tibi és bandája visszatért. Nagy pénzek forognak kockán, és itt már japán bérgyilkosok is serénykednek. Annyira blőd és suta film, hogy kifejezetten tetszik. Tipikusan magyar és tipikusan idegtépő, tele iszonyatosan sok káromkodással. De ez sem tud rontani rajta.

2015.05.11 dulkap

Az elején kicsit nehezen indult el a film azzal az inkább megmosolyogtató akciójelenettel, bár a főcím elég profi lett. Nem is beszélve Kulkáról, mint fekete nindzsa. Zseniális színészről van szó, de abba a maskarában komolyan vehetetlen volt. Szeren... Több

2016.06.26 Thibo84

Ahogy Psycho és Fekete Lótusz a film végén egy gémeskúton küzd meg, az már túl sok volt. Ezt leszámítva Tibi és bandája hozza a megszokott agyatlan formáját, a film bővelkedik a poénokban, akárcsak az egy. Nem kell pihentetni a rekeszizmokat.

2017.07.24 Deku

Egyáltalán nem meglepő, hogy nem tetszik ez a rész nekem hisz az első se jött be igazán. De ez mindennek a teteje volt, nagyon gyenge poénokkal dobálóztak. Rémes volt.

2019.09.09 HE7EDIK

Mi van ha a nagy büdös magyar valóságot amcsi feelingel ötvözünk? Hát ez. Egy olyan magyar film, amin szórakozni is lehet. Én sokszor dőltem a röhögéstől, annak ellenére hogy minden második szó káromkodás volt, de pont ettől is lett iszonyú vicces. Remélem a közeljövőben kap egy harmadik részt!

2015.05.12 ZeroHero

Szuper szórakozás a magyar embernek magyar emberektől és éppen ez benne a jó !Magyar aggyal igazán humoros,szórakoztató és még társadalom kritika is fellelhető, az első méltó utóda.8/10. Árpa Attila szívét, lelkét beletette, a színészek is mindent be... Több

2017.07.10 MP170506

Jobban sikerült, mint az első rész. Az eleje kicsit döcög, de utána nagyon jól beindulnak a történések. Jók a poénok, jók a színészek. Jó rendezés.

2022.06.15 sptt

Az első rész után bíztam a hasonló folytatásban, nekem például az általános véleménytől eltérően nagyon tetszett mindhárom Üvegtigris, így abban bíztam, hogy itt is ugyanez lesz a helyzet. Ez nem így történt, amíg az első rész egy erős 7-est kapott, ... Több

2018.07.03 LionelMessi10

Remek kis akcióvígjáték lett belőle, simán felér az első rész színvonalához. Magyar film kedvelőinek kötelező megnézni, pláne,hogy az amerikai filmgyár rengeteg hasonló témájú és (talán) költségvetésű filmjeire köröket ver.Szórakoztató történet, humo... Több

2018.01.05 diumiu

Annak ellenére, hogy nem voltam rajongója az első résznek, bevállaltam a folytatást. Pozitívan csalódtam és azt kell mondanom, hogy tetszett. Pörgős, humoros, jól összerakott film.

2016.11.18 MKristijan

Hozta az Argo szintet, de mégsem volt nekem az igazi , de ez csak kukacoskodás. :) Örülök hogy lett folytatása.

2017.10.14 kevelin

Az első rész az eddigi legjobb magyar film amit valaha készítettek. Ez nekem annyira nem jött be, folytatásnak elég gyenge.