Ausztrália

Australia

2015.11.12 gihera81

Az Ausztrália a Távol Afrikától optimista, felcicomázott kiadása, ám ha a kettőt versenybe küldjük egymással, elmarad tőle, ugyanúgy, ahogy elmarad Luhrmann Rómeó és Júliájától és Moulin Rouge-ától is. Meg kell hagyni, hogy egyébként szép film, gyöny... Több

2016.02.13 dóri

Elképesztően szépen fényképezett film. Szerintem indokolatlanul túl hosszú lett. Itt-ott jobban megvághatták volna, ezzel téve pörgősebbe, izgalmasabbá.

2016.06.25 punktum

Látványos és érdekes film, amely gyönyörű tájakon játszódik. Picit hosszú.

2015.05.01 Mozi22

Romantikus, mégis szexi, titokzatos, mégis egyértelmű és mind emellett még egy csipetnyi történelem is van benne, szerintem.

2015.01.27 S.Nikolett

Nagyon tetszetős film, megragadott valami benne, amit még most sem tudnék megmondani, van benne valami misztikus ami megmozgatja az embert!

2015.02.15 lombaresztii

Ez egy nehéz, erős film. Elképesztő volt, ez a világ legjobb filmjei közé sorolható. Nagyon megható volt, akárhányszor meg lehet nézni.

2015.01.28 saca79

Nagyon megható volt ez a film és nagyon sajnáltam szegény gyereket hogy anya nélkül maradt, de az volt a érdekes hogy még igy is boldog tudott lenni szegényke. Nagyon jó film talán ennél jobbat még nem láttam.

2015.02.23 kiscsillag8902

Kellemes csalódás volt a film. De mindazonáltal láttam már jobbat is, nem rossz, de kifejezetten nem is jó és túl hosszúra sikerült.

2016.05.17 miki

A film grandiózus és mindent felölelő akar lenni, de a nagy nyújtózkodásában alig sikerül megragadnia valamit. A karakterek túl hősiesek, valószínűtlen, ahogy a brit nőcske képes megküzdeni minden akadállyal. A sok túlzás és a műfajok valamint a narr... Több