Advertisement
Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Ausztrália

TomÁcs   2018. 08. 10.

Nagyon szép történetű film, remek szereposztásban és mindez egy csodás környezetben.

indingo   2016. 02. 18.

Picit hosszúnak találom, főleg, ha TV-ben reklámokkal dúsítva nézi az ember, de elég jó film. Ausztrália természete csodálatos, a kisfiú pedig jó választás volt a szerepre.

rbernadett   2015. 09. 08.

Nagyon szeretem az ilyen, hosszabb időszakot magába foglaló drámákat, aminek van eleje, közepe és van vége. Ausztrália pedig....Ausztrália. Nem is lehetne szebb helyre helyezni egy ilyen történetet. Valami mégis hiányzott.

MP170506   2017. 07. 12.

Imádom! Gyönyörű film, tele igazi, mély érzelmekkel. Nagyon szép a képi világa és a színészek is fantasztikusak. Igaz, hogy nagyon hosszú, de végéig leköti a néző figyelmét.

Lonka   2017. 07. 27.

Gyönyörű helyszíneken játszódott a film és nem egy sablonos, üresfejű alkotás. Igazán sok minden történt benne, volt szerelem, harc, egy kis misztikum, fajgyűlölet.

Nicole Kidman

A forgatás során Nicole Kidman megmentette Hugh Jackman életét, amikor a kalapjával levett Jackman lábáról egy halálos csípésű skorpiót.

(ps)

Nicole Kidman úgy vállalta el a szerepet, hogy nem is olvasta el a forgatókönyvet.

(ps)

A forgatás alatt 1500 vadlovat használtak fel.