Vélemények: Az élet habzsolva jó (2013)

belavagyok   2020. 09. 29.

A legváratlanabb helyeken bukkanhatunk olyan emberekre akik örökre megváltoztatják az életünket. Valahogy ez történt a két főszereplővel is.

indingo   2017. 04. 11.

Furcsa volt a két főszereplők szerelmesként látni, más filmek után. A történet egy erős közepes, életszagú, nem túlcsicsázott film. Korrekt film, egyszer érdemes megnézni.

ArpiHajdu és Réci   2017. 10. 23.

Én nagyon szerettem a The Spectacular Now-t, már csak a két főszereplő miatt is, akik sokkal hitelesebbek szerelmes párként, mint ellenségként (mint a Beavatottban). Ahogy mondani szokták: nagyon helyesek együtt :) A sztori amúgy semmi olyat nem ad, ... több»

Deku   2017. 08. 30.

Ez a film nekem személy szerint nem igazán tetszett de borzasztó rossz sem lett így azért nézhető kategóriába esik. A karakterekre nem volt panaszom de ez kevés volt a jó filmhez.

dailyfilmsan   2019. 10. 23.

Nem is tudom hova tegyem a filmet. Szerintem nem volt nagy szám mégis volt benne valami... az uncsi hétköznapi jeleneteken kívül. Érdekes a forgatókönyv még ha a kivitelezés nem is lett annyira fényes volt benne fantázia. Szerintem egy iszonyat átlag... több»

Szilonka   2018. 04. 10.

Helyes történet két emberről, akik egy véletlen folytán kerülnek közel egymáshoz és bár elsőre különbözőnek tűnnek nagyon is hasonlóak és hasonló családi problémákkal kell megküzdeniük.

puffancshercegnő   2016. 09. 11.

Kedves romantikus történet, semmi több. A történet kiszámítható, de ha csak egy kis lazulás miatt megnézzük, nem fogjuk megbánni, mert leköti az embert, csak ne várjon tőle többet, mint amit egy egyszerű inkább tinis romantikus film nyújtani tud

Edii   2015. 04. 23.

Nem szabad kihagyni ezt a filmet! A romantikus filmekkel általában az a baj, hogy túlságosan csöpögős, érzelgő lesz, na itt ez nem valósul meg, mivel valóban igazi érzelmeket tapasztalhatunk, remek színészek tolmácsolásában. Kiváló!

VvV   2018. 10. 28.

Szerettem a két főszereplő közti kémiát. A film elég életszagú. Furcsa, hogy később más filmben is együtt játszottak bár teljesen más kontextusban.

Bazzzsi   2017. 10. 23.

Semmi különös sincs a filmben mégis egy hatásos alkotás Az első szerepel kibontakozása, amely egy tök véletlen eredménye és két teljesen különböző ember habarodik egymásba.

Lonka   2017. 07. 23.

Az első film, amelyben Miles Teller és Shailene Woodley együtt játszott. A kémia rendben volt közöttük. A szerelem nem válogat, bárkik között kipattanhat a szikra.

Greeta   2017. 12. 18.

A legfurcsább élethelyzetekben akadhat az emberre a szerelem. Ahogy a filmben is. Egy őszinte történet, sallangmentes párbeszédekkel. Élvezetes film.

petraszab   2019. 05. 17.

A két fiatal titán legjobb közös filmje. A története végtelenül egyszerű, de nagyon természetes és hihető az egész. Nincs túlerőltetve.

vivikejencikelara   2017. 06. 01.

Nagyon tetszett a film még úgy is hogy tudom sok hasonló film van. Kivételesen jó színészek kaptak helyet a filmben akik remekül alakították karaktereiket. Másodrészben a zenék is jók.

authorgirlll   2017. 12. 30.

Érdekes történet érdekes szerelmi szállal. A srác először csak féltékennyé akarta tenni az exet de aztán rájött hogy mennyivel több van az új lányban. Jók a jelenetek és végtelenül reális életeket mutat be.

Hablaty   2016. 10. 13.

Helyes történet, helyes szereplők, de nem az a fajta amit félévente meg akarna nézni az ember.

edessszilvia   2017. 11. 05.

Aranyosak és szerethetőek a színészek benne, de maga a film nagyon elüt a valóságtól, nem túl hiteles. De ettől eltekintve nem rossz, könnyed film, szép befejezéssel.

Moria99   2015. 08. 21.

Untatott szó szerint, nem voltam igazából sose ezeknek a filmeknek a híve, de ez konkrétan elaltatott. Nagy nehezen sikerült egyszer végig nézni, de nem okozott nagy meglepődést. Csalódás volt ez a film. Nem ajánlom.

drsolomon   2015. 06. 30.

A dramaturgiában és a színészi játékban való hiányosságai ellenére érdemes egyszer megnézni, mert tanulságos, elsősorban a tizenéves korosztálynak. Könnyed, egyszerű film.

Buborék   2015. 06. 29.

Nagyon jó film. Nem az a túl romantikus, mégis tele van érzelemmel. A színészek nagyon tetszettek, mindenki remekül hozta a karakterét, Shailen Woodley-ban itt se kellett csalódni, remek volt.

kisssjanka   2018. 07. 08.

Egyszerű, kedves, laza kis film, amit bármikor szívesen megnézek, mert jó kikapcsolódás, nem erőlteti meg az agyat, lájtos, kellő hangulatban jó választás.

Filmzabáló   2015. 08. 08.

A The spectacular now meglehetősen realisztikus, életszagú, és ennek ellenére mégsem fullad unalomba, végig fenntartja az érdeklődést. A jól felépített szkript, az őszinte, természetes érzések és a mondanivaló átlagon felülivé gyúrta a tinifilmet, me... több»

malnaturmix   2016. 10. 26.

Nem egy nagy költségvetésű alkotás, sajnos nem is sokan ismerik, de nekem eléggé tetszett, párszor még biztos megnézem a közeljövőben.

beus1987   2016. 08. 23.

Kellemes egyszer nézős romantikus filmecske., bár furcsa, hogy A beavatott sorozatban ne éppen barátok.

Panna   2016. 06. 17.

Egyszerű vonalvezetési szerelmes film. A története nem túl bonyolult, a szereplők nekem nagyon összepasszoltak.

sullerb1022   2015. 04. 24.

Nem ajánlom, borzasztó rossz film, a történet gyenge, alig van pörgés benne és ide-oda csapong! Azért kaphat egy kevés pontot, hogy legalább tanulságos, de ez kevés egy jó filmhez.

BlaBlaBla   2016. 02. 25.

Nagyon szerethető romantikus film. Nem az a tipikus mindenki boldog fajta, picit lassú, de mindenképp érdemes megnézni. A két főszereplőt is nagyon kedvelem.

laura2694   2015. 02. 03.

Nagyon elgondolkodtató, a karakterek mélysége szerintem helyén volt. Igazán "életszagú" sztori.

somoha   2015. 12. 01.

Szerintem ez egy teljesen átlagos romantikus film, aminek a sztoriját próbálták nevesebb színészekkel feldobni, de véleményem szerint ez nem igazán sikerült.

stiefelism   2015. 03. 17.

Egyik kedvencem. Shai minden filmben nagyon jól alakítja a szereplőt. Imádtam. A film pedig nagyszerűen megragadja az életkori sajátságokat, elgondolkodtató mindenki számára.