Az elszánt diplomata

The Constant Gardener

2023.03.08 Tibor397141

Közel húsz éves film, de akár ma is történhetne. Végig lebilincselő film, nem lehet mellé nézni. Fantasztikus!

2016.04.25 Zsceeeka

Tetszetős film volt, a főszereplő kettős fantasztikusat játszott, izgalmas volt, de nem mondanám azért távolról sem, hogy a műfajban az egyik legjobb. Először félbehagytam, azért nem szerettem volna kimaradni a végéből, tehát nem érdektelen.

2017.01.22 valery

A két színész, Ralph Fiennes és Rachel Weis nagyon jól egymásra hangolt és hiteles színészi játéka és profizmusa teszi élvezetessé a filmet. Minőségi rendezés és nagyszerű, izgalmas jelenetek.

2019.03.13 indingo

Egy jól felépített, izgalmas, fordulatokkal teli megható film, ahol szembesülhetünk vele, hogyan használják ki az elesett, szegény, nincstelen afrikaiakat és természetesen hogyan tussolnak el és rendelnek el gyilkosságokat, ha az érdekeik úgy kívánják.

2015.05.20 a.edit63

Egy ZSENIÁLIS és elgondolkodtató romantikus thriller dráma KIVÁLÓ szereposztással és mondanivalóval. A két főszereplő kapcsolata szívszorítóan gyönyörű volt.

2015.08.16 doffy_joka

Elképzelni se tudtam, hogy ennyire jó lesz. Sőt ha szabad ezt mondanom hatalmas alkotás. A színészek nagyon jól hozták a karakterüket, ami igen csak fontos egy filmnél. Emellett a történet sem kezd el lejtmenetbe vágtatni. Számomra ilyen egy tökéletes szórakozás.

2021.03.15 elekm90

Fontos film a harmadik világ kiszipolyozásáról a gyógyszergyárak és korrupt kormányok által, egy kicsit lehetett volna mozgalmasabb, de alapvetően tetszett. Justin felesége haláláig nem nagyon foglalkozott azon problémákkal, melyekkel Tessa küzdött, ... Több

2016.06.03 MrBlond

Alapvetően jó kis krimi rendesen összerakott sztorival. Izgalmas volt nézni, nem nagyon voltak benne üres járatok, és ráadásul volt benne pár eléggé elgondolkodtató rész, ami az ember agyát is megmozgatta. Külön plusz pont, hogy szerintem a színészek... Több

2014.10.11 JollyDzsé

Jó film volt szerintem, főleg a képek voltak nagyon erősek. Nagyon jól kihangsúlyozták a különbséget London és Afrika, Észak és Dél között. De persze a történetre sem lehet rosszat mondani, egész jó a cselekmény, és érdekes a rendezés is, le tudja kötni az embert.