A tábornok lánya (1999)

The General's Daughter

Sabnock Sanatory   2020. 06. 21.

Travolta és Woods garancia egy jó kis filmre.Na igen..... Ez csak egy közepesen jó kis film lett,nem túl érdekfeszítő,kissé vontatott,a végén egy apró csavarral.Nálam egyszer nézős.

rbernadett   2015. 10. 17.

Sokkal jobb ez a film, mint a mire számítottam. Ez is azon filmek egyike, ami nem tünteti fel túl jó fényben az amerikai hadsereget. Izgalmas és fordulatos.

harnas1207   2018. 11. 30.

Sok helyen leírtam már, hogy a 90's évek filmjeinek még volt összetett és érdekes sztorija. Akkor még nem a látvány volt a lényeg, és sorra jöttek ki az érdekes és tartalmas filmek. Leültél és lekötött a történet alakulása. Ez is ilyen film.

hsanya182   2016. 07. 07.

Lassú lefolyású száraz beszélgetős-nyomozós krimi a katonaság berkein belül, egy múltbéli esemény lezáratlan történéséről amely tovább kísérti a jelent, hogy gusztustalan előnyt kovácsoljon belőle...Összességében tanulságos történet.

Hámori Balázs   2020. 01. 25.

Szerintem egy vállalható alkotás lett, nekem személy szerint tetszett. Habár HBO Go-n láttam először (az őszintét megvallva korábban nem hallottam róla) mert a rövid leírása felkeltette az érdeklődésem plusz ugye ott van John Travolta, James Cromwell... több»

bahhama   2019. 05. 26.

Tanulságos, mély érzelmeket feszegető film. Kicsit vontatottan indul, de hamarosan izgalmas filmmé válik. Gyomorforgató történet.

fercsipeter   2018. 09. 02.

Tetszett! Érdekes sztori, sok összekuszált szállal!

John Travolta megpróbálta rávenni a producereket, hogy feleségét Kelly Prestont vegyék fel a női főszerepre.

Michael Douglas és Bruce Willis egyaránt szóba jött a főszerepre.

John Cusack volt az egyik jelentkező Paul Brenner szerepére, de mindenki egyetértett abban, hogy túl fiatal a szerephez.

Az amerikai hadsereg teljes mértékig elzárkózott az elől, hogy bármilyen formában kapcsolatba hozzák a filmmel.

Nagyon feszült, erős képsorokat felvonultató és érzelmes alkotás A tábornok lánya, melyben ráadásul a végéig nem lehet biztosan tudni, hogy Brenner végül, hogyan fog dönteni. több»