A tábornok lánya

The General's Daughter

2020.06.21 Interfectorem Sabnock

Travolta és Woods garancia egy jó kis filmre.Na igen..... Ez csak egy közepesen jó kis film lett,nem túl érdekfeszítő,kissé vontatott,a végén egy apró csavarral.Nálam egyszer nézős.

2015.10.17 rbernadett

Sokkal jobb ez a film, mint a mire számítottam. Ez is azon filmek egyike, ami nem tünteti fel túl jó fényben az amerikai hadsereget. Izgalmas és fordulatos.

2018.11.30 harnas1207

Sok helyen leírtam már, hogy a 90's évek filmjeinek még volt összetett és érdekes sztorija. Akkor még nem a látvány volt a lényeg, és sorra jöttek ki az érdekes és tartalmas filmek. Leültél és lekötött a történet alakulása. Ez is ilyen film.

2016.07.07 hsanya182

Lassú lefolyású száraz beszélgetős-nyomozós krimi a katonaság berkein belül, egy múltbéli esemény lezáratlan történéséről amely tovább kísérti a jelent, hogy gusztustalan előnyt kovácsoljon belőle...Összességében tanulságos történet.

2020.01.25 Hámori Balázs

Szerintem egy vállalható alkotás lett, nekem személy szerint tetszett. Habár HBO Go-n láttam először (az őszintét megvallva korábban nem hallottam róla) mert a rövid leírása felkeltette az érdeklődésem plusz ugye ott van John Travolta, James Cromwell... Több

2019.05.26 bahhama

Tanulságos, mély érzelmeket feszegető film. Kicsit vontatottan indul, de hamarosan izgalmas filmmé válik. Gyomorforgató történet.

2018.09.02 fercsipeter

Tetszett! Érdekes sztori, sok összekuszált szállal!