Az időutazó felesége

The Time Traveler's Wife

2015.11.02 sztankobazsi

Könyvben olvastam először, amit imádtam, úgy mint a filmet is.Nem egy nyálas romantikus gennyt kaptunk, hanem egy remek romantikus filmet. A színészek nagyon oda tették magukat. A történet és a cselekmények, számomra végig érthetőek voltak.

2017.02.24 Hercegno

Csodálatos film, nekem nagyon tetszett, örülök, hogy láttam. A színészek jók voltak, a sztori kerek egész szép befejezéssel, elgondolkoztatja az embert.

2015.04.26 titra

Lehet én nem is nagyon kerestem benne a logikai hibákat, de nem tűnt fel semmi zavaró az időugrálásban. Kicsit tényleg vontatott és kiszámítható volt, de egyszer meg lehet nézni ha az ember olyan romantikus-drámázós filmet szeretne látni.

2017.02.25 Beuszi

Bár csak egyetlen egy alkalommal láttam ezt a filmet, egészen biztosan újra fogom nézni, méghozzá a közeljövőben. Nemrég szembe jött velem véletlenül, valaki hivatkozott rá egy filmes kritikában és beugrott, hogy igen, ez az a film, ami rám is ilyen nagy hatással volt. Elképesztően jó.

2016.10.18 Manson

Nagyon érdekes és fantáziadús a történet, de a regény kicsit jobban tetszett, mert a film valamelyest vontatott. Összességében azért érdekesnek mondanám és a színészek alakítása is tetszett.

2016.12.15 Maxima

A bemutatója alapján jobbra számítottam. Kissé vontatott, lassú cselekményű film. Több benne a romantika, mint a miszticizmus, izgalom. Egyszer nézhető.

2016.12.09 Pappcsino

Szép film volt, tetszett nagyon a történet, végig lekötött. Ha valaki bele akar kötni, bele tud, van benne néhány logikai bukfenc, de szerintem akkor is nagyon klassz kis film. Kellemesen perceket okozott számomra.

2015.08.27 Norcsi59

Azt leszámítva hogy kissé lassú cselekmény vontatott film összességében jól sikerült. Érdekes a története es romantikus kategóriában is megállja a helyét.

2015.06.17 nikiszalanics

Először könyvben olvastam, mivel számomra az összes film könyv változata sokkal-sokkal jobban tetszik. :) Nekem tetszett a film, bele tudtam magam élni, nem unatkoztam a film közben és elgondolkoztatott.

2015.06.03 miska1967

Nekem nagyon tetszett a film, a színészek kiválóak és az egész olyan életszerű, még úgyis, hogy egy fantasy vonalra épül. :) Mindenkinek csak ajánlani tudom, nem egy tipikus, csöpögős, romantikus film. És a vége fantasztikusan lett megcsinálva.

2016.09.19 Vviktor

Tetszik a filmben, hogy fantáziadús, egyedi a története, különleges hangulatot áraszt. A szereplők alakítása meggyőző, hiteles, profi a rendezés, jól összerakott!

2015.10.11 Alexa

Szeretem az időutazós és a romantikus filmeket is, ez számomra a kettő tökéletes kombinációja. Ahányszor látom, sírok a végén. A színészeket is nagyon szeretem.

2015.06.02 zsuzsa

Egyáltalán nem vagyok egy romantikus filmrajongó, meg szerelmi dráma rajongó ,de ez a film megfogott. Még a maga lehetetlenségével (időutazás) is olyat nyújtott, amit régóta egy film sem tett. Végig lekötötte a figyelmemet és izgatottan vártam, hogy happy end lesz e a vége.

2016.04.24 johnny87

Sajnos a filmtől egy picit többet vártam mint amit kaptam.A szinész megpróbált mindent kihozni de sajnos nem volt elég.A forgatókönyv nem volt elég részletes és sajnos semmi olyan jelenet nem volt ebbe a filmbe ami tényleg megragadt volna.A romantikus rész sem volt annyira megható.Előre lehet tudni hogy mi fog történni.