Az időutazó felesége

The Time Traveler's Wife

2022.11.01 turjild

Most néztem meg szinte egymás után először a sorozatverziót, majd a filmet. Sajnos (vagy szerencsére :)) a sorozat ezerszer jobb, kidolgozottabb karakterek és mélyebb érzelmek, a szereplők, főleg Henry jellemfejlődése kiválóan megmutatkozik. Ezen túl... Több

2022.01.28 Klauka89

Ne félj, minden rendben lesz

Ahhoz képest, hogy sokan pályáztak a főszereplők szerepeire, én személy szerint nagyon örülök, hogy nem Anistont és Pittet láttam a filmben. Szerintem a legjobb színészeket választották ezekre a szerepekre. Bana nagyon jól illett Henryhez, László Zsolttal megfűszerezve. Rachel McAdamsnek pedig van egyfajta bája, amivel a mély, romantikus filmeket valahogy egészen igazivá és eredetivé tudja varázsolni. A legromantikusabb film, amit láttam, az talán a Notebook - Szerelmünk lapjai, amiben szintén ő játszik - és megvan benne a plusz! Ebben a filmben is hozza a szintet, és talán ennek a filmnek is kellett az őzikés megjelenése, amely biztos pontot nyújt az időutazó Henrynek. McAdams fiatalkori, kislánykori énje egyszerűen gyönyörű. A történet remekül meg lett írva, hála Audrey Niffeneggernek. Épp csak néhány oldalt olvastam el kíváncsiságból a könyvből, de ez alapján is követi a film a regényt, biztosan el fogom olvasni. Többször is láttam már, érdemes megnézni!

2018.12.03 mamiéstöti2

Elég jól kitalált történet, tetszik a főszereplők egymáshoz fűzött viszonya. Én máshogy fejeztem volna be.

2017.07.02 indingo

Nem volt rossz, de láttam már sokkal jobb időuztazós filmet romantikával fűszerezve. Szereposztása megfelelő és párbeszédek is minőségiek.

2018.02.12 Yosihiro

Érdekes hangulatú film. Áthatja valami különös érzés. Tudjuk hogy ez csak egy film de mégis nagy csodálattal tekintünk a varázslatos időutazás adta lehetőséggel. A szerelem érződik a filmben de mégis keserű a vége. Ettől happy szebb befejezést vártam... Több

2022.04.16 dandelion1983

Tegnap fejeztem be a könyvet, kíváncsi voltam, hogyan valósították meg a filmvásznon ugyanezt. Hűen hozza a könyv világát, sajnos a hibáival együtt. Nekem nagyon kevés volt mind a kettő alkotás. Javíthatatlanul szentimentális alkat vagyok, ennek elle... Több

2016.11.25 Fahéjgolyó

eredeti, nem elcsépelt romantikus történet. végre nem nyálas, hanem egy tényéeg szép története mutat be. habár a befejezése kicsit lapos, ez nem von le túl sokat az értékéből. megéri megnézni.

2018.03.21 hackerjulcsi

Időutazás és szerelem.. érdekes és érdekfeszítő kombináció a témát illetően, viszont nekem valahogy nem volt egyben ez a film. Lehet, hogy a forgatókönyvbe nem fektettek elég figyelmet és odaadást...

2018.03.31 Zsceeeka

A jobb szerelmesfilmek közé tartozik, nem túl csöpögős, érzelmes, a sztori is jól ki van találva (nyilván az alapjául szolgáló regényben), egyszer mindenképpen érdemes megtekinteni.

2017.10.18 SzFa

Az értékelést szerintem túl magasra tették. A cím jó, a történet is egész jó, de összességében csak egy romantikus kitalált történet. Nekem igazán nem jött át.

2017.05.30 vivikejencikelara

Nagyon érdekes a történet. Én csak így filmben láttam a könyvet nem olvastam, de gondolkozom rajta mert szerintem az is jó lehet! Csodálatos történet! Bár a végére mást vártam de jó volt.

2017.06.01 jencike1985

Nagyon érdekes már a története is. Néhány rész eléggé lapos unalmas lett , de kárpótol a többi jó jelenet. Ajánlom mindenkinek hogy nézze meg mert megéri.

2015.02.16 Evcsi95

Olvastam könyvben, ott talán egy kicsivel jobban visszaadja az élményt, de a film is csodálatos volt a szomrú vég ellenére is.

2015.06.19 kovi23

Nagyon szép és megható film, egy érdekes történettel. A színészek remekül játszanak, megmozgatja az ember fantáziáját a történet. A történet és a cselekmények, számomra végig érthetőek voltak.