Az ördög jobb és bal keze 2.

Az ördög jobb és bal keze 2.

...continuavano a chiamarlo Trinità

Bambino megpróbálja megtanítani a testvérét, Trinityt, hogyan kell törvényen kívüliként élni. Végül azonban megmentenek egy családot, és felszámolnak egy fegyveres bandát.

(Hupka Adrián)

Rendező: Enzo Barboni
Író: Enzo Barboni
Forgatókönyvíró: Gene Luotto
Ország: Olaszország
Premier (HU): 1992.06.26.

2024.04.05 FREEWAY

Ennek a filmnek a folytatása is megfelelő volt számomra, tele van vicces jelenetekkel, és a főszereplők is jószívűek maradtak, mint az előző részben.

Csattanak a pofonok,és hullanak a rosszak,mint a kéve.Nem szabad túlgondolni a történetet,mert az nem túl erős.Itt nem az a lényeg,hanem a két színészóriás karizmatikus megjelenése,és játéka,látszik rajtuk,hogy élvezik,amit csinálnak,és ez minden filmjükből süt.Igazi klasszikus,kikapcsolódáshoz tökéletes.

2019.04.09 Thibo84

Mikor először láttam, nem voltam elájulva tőle, már nem tudom megmondani, mi volt az oka. De évekkel később, mikor újra megnéztem, rá kellett jönnöm, hogy pazar a humora, akárcsak az első résznek. Hozta az elvárt színvonalat.

2019.08.12 Norbert93

Az egyik személyes kedvencem a párostól, mind humor, mind cselekmény szempontjából az általam legkedveltebb filmjük. Az amerikai fogyasztói társadalom kritikája páratlanul megütközik a film azon jelenetében, amikor a két rongyos csavargó elegáns ruhá... Több

2016.10.15 TribeBubu

Nos, igen, akkoriban még készültek olyan folytatások, amik az első rész színvonalán mozogtak. Ennek a résznek ugyan kissé gyengébbnek találtam a történetét, de humorban erősebb az elődjénél. A spagetti western egyik legjobbja.

Van egy jelenet, amiben Terence Hill karaktere, Trinity a Tony Norton által alakított Nagykártyás Hendrixnek ad egy pofont, aztán előkapja a fegyverét, majd újra ad egy másik pofont és előrántja a fegyverét. Ezt ismételgeti. Hill ehhez a jelenethez nagyon sokat gyakorolt, hogy minél gyorsabb legyen. A nappalijukban álló oszlopon gyakorolt három hónapon át folyamatosan.Szerző: Thibo84

A film premierjére az Államokban 1971 októberében került sor, ám a magyar mozikba csak 1992 nyarán került be.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A széria 3. részében már nem Bud Spencer és Terence Hill szerepelnek, hanem az általuk megformált karakterek fiai. Szerző: Archívum

Ez volt az első alkalom, hogy Guido és Maurizio De Angelis komponálták meg egy Bud Spencer és Terence Hill film zenéjét.Szerző: Archívum

Ebben a filmben Enzo Barboni rendező 2. alkalommal dolgozott együtt a népszerű párossal.Szerző: Archívum