Az oroszlánkirály 2: Simba büszkesége

The Lion King 2: Simba's Pride

2016.05.21 Vadgazda

Van olyan jó mint az első rész, ez is kitűnő szórakozást nyújt az egész család számára. Nagyon szép az animáció, a sztori is kellően felépített, gyerekkorom egyik kedvence. Kár, hogy folytatni tervezik most ezt is, remélem nem rontják el.

2016.01.15 Cirmici

Csodaszép alkotás. Vicces és megható egyben. Szerintem a legcsodálatosabb mesék közé tartozik. Kötelező megnézni akárcsak az első részét! Örök kedvenc.

2015.01.27 Cintia

Minőségi, csodaszép, látványos, érzelmes, megható mese. 5 csillag! A betétdalok is gyönyörűek

2015.01.26 Ata

Szintén nagyon szép mese, akárcsak az első része. Mindenkinek látnia kell élete során

2016.10.01 Lost Silver Book

Nem olyan emlékezetes mint az 1. rész volt. Az klasszikusan jó volt, ez viszont csak simán jó. Nem rossz, ügyesen meg van oldva a folytatás és izgalmas gyereknek, még a dalok is jók benne. Egyszer érdemes megnézni. Mondjuk kicsit papucsnak néztem sze... Több

2015.06.17 szune40

A második rész csaknem olyan jól sikerült akár csak az első. Végre Simba is felnőtt és most már apja helyében láthatjuk. Bárki számára szórakoztató és tanulságos lehet így szinte kötelező megnézni.

2019.10.17 Anjah

Egy örök klasszikus mese, remek tanulságokka, minden van benne ami csak lehet, szomorúság, nevetés és még sorolhatnám. Remek történet, jó karakter kidolgozással.

2015.03.26 Viki6

Csodaszép mese, a Disney mesék egyik legmeghatóbb filmje. Nagyon kedves számomra, ahogyan kibontakozik a szerelem a két fiatal között, és az, hogy a szeretet milyen erős, amivel leküzdhető minden akadály, és az ellenségeket meg is békítheti. Csodaszép betétdalok vannak benne, és elmondhatom, hogy magyar a legszebb 5/5*

2015.02.21 hadur222

Csodálatos zene és látvány, lehengerlő történet részesei lehetünk. Szórakoztató kicsiknek és nagyoknak egyaránt, tanulságos, megható, méltó folytatása az első résznek.

2015.02.04 Hamsti

Nagyon szép az Oroszlánkirály mese második része. Szeretem, hogy mindig van benne dráma, és nagyon izgalmas a történet. A hercegnő szerelmi története is kedves számomra, valamint hogy a szív hogyan tud felolvadni miután jégbe zárták

2015.01.26 Sindyke

Milliószor megnéztem már ezt a részt :) Vicces, megható, nagyon sok mondanivalóval. Az egyik legcsodálatosabb mese