Az útvesztő: Halálkúra

Maze Runner: The Death Cure

2018.02.07 martonvica

Nagyon csípem a karaktereket a filmben. Ő miattuk érdemes megnézni, ahogyan az első két részt is. A hangulata izgalmas, a fordulatok egymást követik és bár vannak kiszámítható részek, mindent egybevetve jó látványos filmet hoztak ki.

2018.02.04 Barbie0319

Nem igazán emlékeztem az 2.részre de ettől függetlenül nagyon tetszett!izgalmas volt és végig fenntartotta az érdeklődésemet!a vége picit kérdőjeles vajon folytatják e de mivel könyvben is csak 3 rész van gondolom nem fogják!

2018.02.06 mukarobi

A korábbi részekkel nem veszi fel a versenyt, mert hiányzik a filmből a korábban megszokott izgalom, fordulatos, több szálon futó cselekmény és valahogy nem találtam sok logikát az események sorában. Közepesnek mondanám.

2018.01.25 Wileyfox_HUN

Nagyon szerettem! A második film után nagyon érdekelt, hogy mégis mit hoznak ki a történetből, ugyanis a könyv cselekményét teljesen figyelmen kívül hagyták. Be kell vallanom, hogy rosszabbra számítottam. A trilógiának talán az egyik legjobb része vo... Több

2018.02.07 kaposiandrea

Felkeltette a bemutatója az érdeklődésemet és hát nem kellett csalódnom a filmben. Kilép a megszokott sci-fi világból, újat , maradandót mutat. Imádtam Dylan O'Brien karakterét, ezúttal is lenyűgözött, a látványról és eszméletlen jelenetekről nem is beszélve!

2018.02.06 elespato

Mint akciófilm, teljesen helytállt nálam az Útvesztő legújabb része. Az elvárt, már-már kötelezőnek mondható elemek mind megtalálhatók benne. A sztori jó, a hangulat feszült, cselekménye több szálon fut és jól felépített. Bátran ajánlom.

2018.02.06 laposaaandrea

A filmben minden megvan, ami egy mostanság divatos sci-fi akcióhoz kell, izgalom, látvány, pörgés. Mondanivalóban szegény, sok újat nem várhatunk tőle. A karakterek hozzák azt, amit elvár a néző, és ha ennél nincs nagyobb elvárásunk, akkor akár elégedetten is távozhatunk a teremből! :)

2018.02.06 lenartjozef

Tetszett, hogy az előző epizódokhoz hasonlóan a történet ugyanúgy egyszerű koncepcióra épül. Felesleges kliséktől, túlkapásoktól mentes, letisztult sztori, megfelelő karakterekkel. Érdemes moziban nézni!

2018.02.06 hajmasiclara

Az Útvesztő-trilógia talán leggyengébb része lett a befejező. Nem igazán volt a topon a sztorit vagy az izgalom faktort tekintve, és a színészi játékot is lehetne kritizálni. Többet vártam a filmtől, főként az előző részeket alapul véve.